ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


سرویس های ویژه همراه اول به مناسبت شب یلدا. ◄ خدمات همراه اول ►

خدمات و سرویسهای همراه اول به مناسبت شب یلدا

همزمان با فرارسیدن طولانی ترین شب سال، همراه اول با راه اندازی سرویس های ویژه، مشترکان خود را به ضیافت یلدا دعوت کرد.
 

همراه اول, لوگو همراه اول, عکس همراه اول

به نقل از  روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکان همراه اول می توانند با ارسال کلمه yalda به شماره 7022 به عضویت سرویس های پیامک مناسبتی، چله ایرانی، کلام لسان الغیب، قصه های کوتاه و سرویس مسابقه در آیند و درقرعه کشی بزرگ چله امسال شرکت کنند.
بر اساس این گزارش سکه طلا، گوشی موبایل و دیوان حافظ نفیس جوایز قرعه کشی یلدای امسال است. مشترکان همراه اول با عضویت در سرویسهای ویژه یلدا با هم به پیشواز چله زمستان می روند، پیامک های جدید برای تبریک فرارسیدن زمستان دریافت می کنند، در شب یلدا از لسان الغیب جواب می گیرند، داستان های کوتاه با موضوع زمستان و شب چله می خوانند، آئین های یلدا -این سنت اصیل ایرانی- را یاد می گیرند، باهم مسابقه می دهند و جایزه می گیرند.
مشترکان همراه اول پس از شرکت در مسابقه یلدا و کسب امتیاز حد نصاب، یک بار دیگر در فهرست قرعه کشی قرار می گیرند و می توانند بار دیگر جوایز نفیس دریافت کنند. این مشترکان در هر زمانی با ارسال کلمه کلیدی offYalda به شماره 7022 می توانند کلیه سرویس های ویژه یلدا را لغو کنند.
این گزارش می افزاید: مشترکانی که تمایل دارند تنها از یکی از سرویس های ویژه یلدا استفاده کنند هم می توانند بطور مجزا عضو این سرویس ها شوند. سوسا وب تولز مشترکانی که می خواهند فقط تبریک های یلدا را دریافت کنند کافی است کلمه payam را به 7022 ار سال کنند. فرستادن کلمه کلیدی dastanak به 7022، مشترکان را با قصه های کوتاه شب یلدا همراه می کند. fal کلمه کلیدی سرویس لسان الغیب است که همراه شاهد برای مشترکان ارسال می شود .cheleh کلمه ای است کلیدی که با ارسال به شماره 7022، چگونگی و چرایی آیین ها و سنت های شب یلدا را برای مشترکان بازگو می کند. دارندگان سیم کارتهای همراه اول با ارسال«؟» به 7022 می توانند سوالات مسابقه یلدا را دریافت کنند و در صورت کسب امتیاز حدنصاب، در قرعه کشی مسابقه شرکت می کنند.
از سوی دیگر مشترکانی که تمایل دارند یکی از سرویس ها را به طور مجزا لغو کنند، می توانند کلمه off را همراه واژه کلیدی سرویس موردنظر به 7022 ارسال نمایند.
لازم به ذکر است هزینه دریافت هر پیامک 500 ریال بوده و فقط کسانی که عضو پنج سرویس ویژه یلدا هستند، بخت حضور در قرعه کشی بزرگ چله را دارند.