ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
فرش دستبافت پارس ایران
فرش دستبافت پارس ایران
لیبل اسکرچ
لیبل اسکرچ
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلودفیلم
دانلودفیلم
بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام
بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام
سالنامه
سالنامه گاموت
بازی آنلاین
بازی دخترانه آنلاین
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


سرویس های ویژه همراه اول به مناسبت شب یلدا. ◄ خدمات همراه اول ►

خدمات و سرویسهای همراه اول به مناسبت شب یلدا

همزمان با فرارسیدن طولانی ترین شب سال، همراه اول با راه اندازی سرویس های ویژه، مشترکان خود را به ضیافت یلدا دعوت کرد.
 

همراه اول, لوگو همراه اول, عکس همراه اول

به نقل از  روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران، مشترکان همراه اول می توانند با ارسال کلمه yalda به شماره 7022 به عضویت سرویس های پیامک مناسبتی، چله ایرانی، کلام لسان الغیب، قصه های کوتاه و سرویس مسابقه در آیند و درقرعه کشی بزرگ چله امسال شرکت کنند.
بر اساس این گزارش سکه طلا، گوشی موبایل و دیوان حافظ نفیس جوایز قرعه کشی یلدای امسال است. مشترکان همراه اول با عضویت در سرویسهای ویژه یلدا با هم به پیشواز چله زمستان می روند، پیامک های جدید برای تبریک فرارسیدن زمستان دریافت می کنند، در شب یلدا از لسان الغیب جواب می گیرند، داستان های کوتاه با موضوع زمستان و شب چله می خوانند، آئین های یلدا -این سنت اصیل ایرانی- را یاد می گیرند، باهم مسابقه می دهند و جایزه می گیرند.
مشترکان همراه اول پس از شرکت در مسابقه یلدا و کسب امتیاز حد نصاب، یک بار دیگر در فهرست قرعه کشی قرار می گیرند و می توانند بار دیگر جوایز نفیس دریافت کنند. این مشترکان در هر زمانی با ارسال کلمه کلیدی offYalda به شماره 7022 می توانند کلیه سرویس های ویژه یلدا را لغو کنند.
این گزارش می افزاید: مشترکانی که تمایل دارند تنها از یکی از سرویس های ویژه یلدا استفاده کنند هم می توانند بطور مجزا عضو این سرویس ها شوند. سوسا وب تولز مشترکانی که می خواهند فقط تبریک های یلدا را دریافت کنند کافی است کلمه payam را به 7022 ار سال کنند. فرستادن کلمه کلیدی dastanak به 7022، مشترکان را با قصه های کوتاه شب یلدا همراه می کند. fal کلمه کلیدی سرویس لسان الغیب است که همراه شاهد برای مشترکان ارسال می شود .cheleh کلمه ای است کلیدی که با ارسال به شماره 7022، چگونگی و چرایی آیین ها و سنت های شب یلدا را برای مشترکان بازگو می کند. دارندگان سیم کارتهای همراه اول با ارسال«؟» به 7022 می توانند سوالات مسابقه یلدا را دریافت کنند و در صورت کسب امتیاز حدنصاب، در قرعه کشی مسابقه شرکت می کنند.
از سوی دیگر مشترکانی که تمایل دارند یکی از سرویس ها را به طور مجزا لغو کنند، می توانند کلمه off را همراه واژه کلیدی سرویس موردنظر به 7022 ارسال نمایند.
لازم به ذکر است هزینه دریافت هر پیامک 500 ریال بوده و فقط کسانی که عضو پنج سرویس ویژه یلدا هستند، بخت حضور در قرعه کشی بزرگ چله را دارند.