ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام

بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام

بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام

بهترین بودن یک سایت ، به یک سری موارد بستگی دارد که چند نمونه از این موارد را برای شما توضیح خواهیم داد.

1-اعتبار مدت فعالیت : اعتبار داشتن یک سایت ، به مدت زمان فعالیت نیست ، بلکه کار هایی که برای شناخته شده انجام داده است ، میباشد .

2- رضایت مشتریان : برای فهمیدن این مسئله،  هشتگ با نام برند آن سایت را در اینستاگرام یا گوگل جستجو کنید و بررسی کنید که در سایت ها ، آیا در مورد این برند(سایت) صحبت و مقاله ای منتشر شده است یا خیر.

3-صداقت در توضیحات : برخی از سایت ها ، با اینکه از خواص و کیفیت محصول خود می گویند ، اما از مشکلات محصولات خود ، چیزی می گویند ؟ قطعا سایتی که صادقانه ، عوارض و مشکلات مربوط به محصول را ذکر می کند ، گزینه خوبی برای اعتماد به آن فروشگاه است.

4-قیمت های مناسب : متاسفانه با چند سال فعالیت در زمینه اینترنت و فضای مجازی ، متوجه شدیم که برخی از فروشگاه ها ، با اینکه هزینه بسیار کمی برای محصولات خود می کنند ، به دلیل عدم وجود رقیب زیاد،  محصولات خود را به گران ترین شکل ممکن به فروش میرسانند . به عنوان مثال ، بازدید اینستاگرام را با قیمت حدود 500 ریال برای 1000 بازدید هزینه تولید دارند و حلالیت محصول در این است که 30 تا 50 درصد روی هزینه تولید کشیده و به فروش برسانند.

اما با اینکه در کل 500 ریال هزینه 1000 بازدید اینستاگرام نمیشود ، اما آن را به قیمت بالای 5000 تومان به فروش میرسانند و نام آن را ، قیمت کم میگذارند.

این مسئله تا دو سال پیش بسیار وجود داشت و امروزه با زیاد شدن فروشندگان خدمات مجازی ، قیمت بازدید ها به زیر 500 تومان هم رسیده ! به عنوان مثال از سایتی مانند https://shirazsocial.com/instagram-views/ میتوانید 1000 بازدید اینستاگرام را حتی با قیمت 200 تومان خریداری کنید ! این سایت که فقط 1 سال است فعالیت خود را آغاز کرده ، با شکایات بسیاری مواجه شده است!

درست است که این سایت ارزان است ، اما باید مراقب قسمت توضیحات این سایت باشید و قبل از خرید بازدید اینستاگرام ، گزینه توضیحات را انتخاب کنید و کامل آن را مطالعه کنید.

در توضیحات هر محصول که بسیار از کاربران به آن توجهی ندارند ( چون سایت های دیگر از مشکلات محصولاتشان چیزی نگفته اند ) ممکن است بعد از خرید ، بسیار شاکی شوید !

با اینکه سایت صادقانه درباره مشکلات محصولاتش توضیح داده  ، اما شکایاتی که از سایت شده ، به دلیل کم سرعتی در ارسال و تکمیل بوده است.

محصول بازدید اینستاگرام با قیمت 200 تومان این سایت ، با وجود سفارش چند هزارتایی ، بلافاصله برای شما بازدید ارسال نمیکند و در واقع شما پس از خرید بازدید اینستاگرام ، در صف چند هزارتایی سفارشات قرار میگیرید و گاهی از 1 ساعت تا 1 هفته ممکن است در صف قرار گرفته باشید!

هرچه قیمت بازدید در این فروشگاه افزایش یابد ، سرعت ارسال آن به دلیل سفارشات کمتر آن محصول ، بیشتر خواهد بود.

 

برای پست های جدید خود از بازدید اینستاگرام سریعتر و کمی گرانتر خرید کنید و برای پست های قدیمی خود ، از سرویس ارزانترین که هرچه با تاخیر ارسال شود ، باز هم مفید است و پیج بازدید خود را از دست نمیدهد.