ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
مانیتایز یوتیوب در ایران
مانیتایز یوتیوب در ایران
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش استفاده از ابزار و اسکریپتهای زیباسازی وبلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

آموزش قرار دادن کد ابزار و اسکریپتهای زیباسازی در وبلاگ


این آموزش بنا به درخواست مکرر همراهان خوب و عزیر سوسا وب تولز نوشته شده


همانطور که شما خوب می دانید یکی از روش های زیبا سازی و البته کاربرپسند کردن وبلاگ استفاده از ابزار و اسکریپت در وبلاگ است. سوسا وب تولز ( همین سایتی که در آن هستید ) سایتی است که در راستای ارائه خدمات رایگان به وبلاگنویسان و وبمستران عزیز فعالیت دارد و تمام سعی و تلاش خود را بر این گذاشته تا ابزارهای زیباسازی وبلاگ را با طرحی متفاوت ( نسبت به دیگر سایت ها ) و 100 البته کارا و کاربرپسند در اختیار ایشان قرار دهد که به لطف و یاری خدا، آنگونه که از نظرات و استقبال کاربران پیداست در این راستا موفق بوده و درست عمل کرده.


برای استفاده از ابزار و اسکریپتهای زیباسازی در وبلاگ می توانید به روش های زیر اقدام کنید که در زیر به آن می پردازیم


1 - قرار دادن کد ابزار در بخش تنظیمات وبلاگ و در قسمت اسکریپتهاِ :

برای این منظور شما باید ابتدا کد ابزار مورد نظور خود را دریافت و کپی copy کنید، (( توجه : در سایت سوسا وب تولز با ورود به صفحه هر ابزار می توانید با کلیک بر روی پوسته مورد نظر خود کد ابزار را به سادگی در زیر صفحه مشاهده و دریافت کنید )) بعد از کپی کردن کد ابزار باید وارد محیط کاربری وبلاگ خود شوید و از طریق لینک تنظیمات وبلاگ به صفحه مربطه وارد شده و در آنجا کادری را پیدا کنید با عنوان اسکریتهای اختصاصی ( یا هر کلمه ای که این منظور و معنی را برساند ) و در آن کادر کد را پیست past کنید. تقریبا تمامی کد ها و اسکریپتها را می توانید در همین بخش قرار دهید به جز برخی از ابزارها که استثنا هستند و به هیچ وجه نباید کد آنها را در تنظیمات وبلاگ و در بخش اسکریپتها قرار دهید این گونه کد ها در صفحه خوده ابزار گفته شده اند که دقیقا باید کجا قرار بگیرند و برای دقیق عمل کردن آنها باید حتما همانگونه که در صفحه آن ابزار گفته شده عمل کنید و در غیر این صورت ابزار به درستی در وب شما دیده نخواهد شد و یا اصلا به نمایش در نمی آید.

 

blogfa,script


2 - قرار دان کد ابزار در بخش ویرایش قالب و در کد قالب وبلاگ :

این قسمت نیز درواقع مانند روش قبل است که باید کد ابزار را دریافت کنید و در قالب وبلاگتان قرار دهید اما این نکته وجود دارد که اگر کد ابزار را در جای مناسب از قالب وبلاگ قرار ندهید به احتمال زیاد باعث به هم ریختگی وبلاگتان شود و به جای زیبایی، برعکس عمل می کند. البته می توانید کد ابزار یا عکس زیبا سازی را بدون نگرانی در بالاترین خط قالب و یا در آخرین خط قالب بگذارید که در این صورت ابزار و یا تصویر در بالا یا پایین وبلاگ به نمایش در می آید که این نیز صورت زیبایی ندارد.

اما در کل قرار دان کد در این قسمت وبلاگ بستگی به مهارت و تجربه شما در دستکاری قالب وبلاگ دارد و به وبلاگ نویسانی که در رابطه با دستکاری کدقالب تجربه ای ندارند توصیه نمی شود و بهتر است از همان بخش تنظیمات وبلاگ استفاده کنند. البته همان طورکه در بالا گفته شده برای عملکرد صحیح برخی از ابزار به هیچ وجه نباید کد آن ابزار در بخش تنظیمات وبلاگ قرار گیرد و حتما باید از همین بخش ویرایش قالب اقدام کنید و کد آن ابزار خاص را در قالب وبلاگتان قرار دهید که آموزش مربوطه و مکان صحیح قرار گرفتن کد ابزار در قالب نیز در صفحه همان ابزار به دقت بیان شده.

برای دسترسی به کد قالب و ویرایش آن نیز باید از منوی کاربری وبلاگ خود بر روی لینک " ویرایش قالب " کلیک کنید و تغییرات خود را در پنجره باز شده اعمال، و ذخیره کنید.