ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
بازی آنلاین
بازی دخترانه آنلاین
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش ارسال مطلب در وبلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

نحوه نوشتن مطلب در وبلاگ


همانطور که می دانید برای این که بتوانید مطالب خود را به صورت رایگان در دنیای بزرگ مجازی منتشر کنید ابتدا نیاز به یک وبلاگ دارید در آموزش های قبل نحوه ساخت وبلاگ گفته شد که می توانید از طریق لینک های زیر به آنها دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که فرقی ندارد در کدام سرویس وبلاگ دهی، وبلاگ درست کنید چون تقریبا نحوه عملکرد بیشتر سرویس ها شبیه به هم است و بیشترین تفاوت آنها در نحوه مدیریت و سیاست های کاری مدیران سایت ها است که برای کاربران چه محدودیت ها و یا چه مزیتهایی فراهم کرده باشند.


(( با توجه به تجربه و سلیقه شخصی پیشنهاد میکنم از سرویس میهن بلاگ استفاده کنید ))


آموزش ساخت وبلاگ در رز بلاگ

آموزش ساخت وبلاگ در پارسی بلاگ

آموزش ساخت وبلاگ در لوکس بلاگ

آموزش ساخت وبلاگ در بلاگ اسکای

آموزش ساخت وبلاگ در پرشین بلاگ

آموزش ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

آموزش ساخت وبلاگ در بلاگفا

 

 برای این که بتوانید مطلب یا عکس یا فیلم و یا هر چیز دیگر را به جهت مطالعه و استفاده دیگران در وبلاگ خود ارائه کنید لازم است ابتدا وارد محیط کاربری خود شوید.


blogfa,بلاگفا,بلوگفا


قبل گفتم باز هم میگم فرقی ندارد که در کدام سرویس وبلاگ داشته باشید چون همگی در کلیات شبیه به هم هستند مثلا همگی دارای لینکی برای ارسال مطلب، خواندن نظرات وبلاگ، تغییر تنظیمات و ... هستند و فقط ممکن است در نام گذاری کمی با هم تفاوت داشته باشند.

برای ارسال مطلب در وبلاگ خود، پس از ورود به محیط کاربری در بر روی لینکی مانند " ارسال مطلب جدید " یا " نوشتن مطلب " و یا " ارسال پست جدید " کلیک کنید.


در دنیای بلاگ نویسان و وبمستران به هر نوشته و یا هر مطلب جدیدی که به وبگاه افزوده می شود اصطلاحاً پست جدید می گویند.

پس از کلیک بر روی لینک ارسال مطلب جدید وارد صفحه ای شبیه به تصویر زیر می شوید که در آن محیطی برای شما فراهم شده ( مانند نرم افزار های ویرایش متن مثل وورد ) که می توانید به سادگی مطالب خود را در آن تایپ کنید و هر تغییری که خواستید روی متنتان انجام دهید مثلا رنگ متن ها را تغییر دهید یا لینک بگذارید و یا عکس درج کنید و...


blogfa,بلاگفا,بلوگفا


در رابطه با نحوه صحیح قرار دادن لینک و عکس و یا درج فایل برای دانلود و ... در آموزش های بعدی توضیح داده خواهد شد


خب ابتدا لازم است تا برای مطلب خود یک عنوان بنویسید و در صورتی که بخواهید بخشی از متن در صفحه اصلی به نمایش در آید و بخشی دیگر و یا متن کامل در ادامه مطلب به نمایش درآید نیز باید از همین قسمت اقدام کنید و متن خود را به دو بخش تقسیم کرده و بخش اول مطلب را در قسمت اول و بخش دوم مطلب و یا کل مطلب را در قسمت ادامه مطلب بنویسید.

در همان صفحه می توانید چند مورد دیگر مانند موضوع، تاریخ ارسال مطلب، همیشه به نمایش در آمدن مطلب در صفحه اول، امکان ارسال نظر برای آن پست و... را تنظیم کنید مهمترین نکته ای که باید حتما به آن توجه داشته باشید این است که حتما برای مطلبی که ارسال می کنید کلمات کلیدی بنیوسید.

کلمات کلیدی یا برچسب ها : به مجموع کلماتی که در ارتباط مستقیم با مطلب ارسالی است و ممکن است دیگران نیز آن را از طریق موتورهای جستجو سرچ کنند کلمه کلیدی گفته می شود. در واقع کلیدی ترین کلمانی که به موضوع مطلب ارسالی شما بستگس دارد را کلمات کلیدی می گویند. سعی کنید بیشتر از 10 کلمه هم ننویسید و از نوشتن کلمات پراکنده و بی ارتباط با موضوع متن هم اجتناب کنید.


در رابطه با نحوه صحیح نوشتن کلمات کلیدی در آموزش های بعدی بیشتر توضیح داده خواهد شد.


خب پس از نوشتن مطلب خود و انجام مراحل قبل کافی ست بر روی دکمه ای مانند " ثبت مطلب و بازسازی وبلاگ " یا " ارسال پست " یا " ثبت در وبلاگ " و یا " ذخیره " و... کلیک کنید.

به همین سادگی مطلب شما در وبلاگتان درج شد و شما می تونید با مراجعه به صفحه اول وبلاگ مطلب خود را ببینید. در صورتی که ایرادی در مطلب دیدید و یا به هردلیلی نیاز داشتید بخش یا کل مطلب را ویرایش کنید باید در محیط کاربری خود بر روی لینکی مانند " ویرایش مطلب " و یا " ویرایش مطالب گذشته " و یا " مطالب پیشین " کلیکی کنید که در این صورت دوباره وارد همین محیطی می شوید که مطلب را از طریق آن ارسال کردید و می توایند مطلب خود را ویرایش و پس از اعمال تغییرات دوباره ذخیره کنید.