ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش ساخت وبلاگ در لوکس بلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

آموزش ساخت وبلاگ در لوکس بلاگ

 

برای ساخت وبلاگ در سرویس وبلاگ دهی رایگان لوکس بلاگ به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس سایت لوکس بلاگ www.Loxblog.com

 

در صفحه نخست لوکس بلاگ در قسمت بالای سایت و در سمت چپ همان طور هم که در تصویر زیر مشخص است بر روی دکمه " ثبت نام " کلیک کنید.

ثبت وبلاگ در لوکس بلاگ

در صفحه باز شده شما باید تمامی جاهای خالی را همانند تصویر زیر با مشخصات دل خواه خود پر کنید.

فرم ثبت نام لوکس بلاگ

نام کاربری : عبارت مقابل این قسمت را شما باید با حروف انگلیسی پر کنید و درواقع این نام همان آدرس وبلاگ و یوزر شما خواهد بود. آدرس وبلاگ شما با توجه به عبارتی که در این فیلد می نویسید تعیین می شود مثلا با توجه به عکس بالا آدرس وبلاگ مثاال ما خواهد بود در صورتی که قبلا وبلاگی با این نام ثبت شده باشد شما نمی توانید آن را ثبت کنید و باید نام دیگری را برای خود انتخاب کنید.

رمز عبور : در مقابل این قسمت یک رمز برای خود انتخاب می کنید که از این پس با استفاده از آن می توانید وارد محیط مدیریت وب خود شوید. در انتخاب کلمه عبور بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن کلمه عبورهایی مانند 1234 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس جدا خودداری کنید .

تکرار رمز : در این قسمت نیز باید دقیقا همان رمزی را که در مرحله قبل وارد کرده بودید، بنویسید.

عنوان وبلاگ : هر کلمه و عبارتی را که در این قسمت بنویسید به منزله عنوان ( نام ) وبلاگ شما ثبت می شود و در بالای وبلاگ به نمایش در خواهد آمد که می توانید این بخش را با کلمات فارسی و یا انگلیسی و حتی سیمبل ها پر کنید.

نام نویسنده : در مقابل این قسمت نیز می توانید یک نام دلخواه با حروف فارسی یا انگلیسی بنویسید. توجه داشته باشید که ازاین پس هر مطلبی را که در وبلاگتان قرار دهید نام نویسنده اش همین اسم خواهد بود.

شرح وبلاگ : در مقابل این قسمت توضیحاتی مختصر در رابطه با نوع فعالیت وبلاگتان بنویسید.

ایمیل خصوصی : در این قسمت باید یک ایمیل برای وب خود ثبت کنید از این ایمیل برای دریافت رمز وبلاکتان در صورت فراموشی استفاده می شود توجه داشته باشید که این ایمیل در هیچ جایی به نمایش در نخواهد آمد.

ایمیل نویسنده : می توانید در صورت تمایل ایمیل خود را در اینجا نیز وارد کنید توجه داشته باشید که بر خلاف ایمیل خصوصی کاربران قادر هستند تا این ایمیل را مشاهده کنند البته می توانید این قسمت را خالی بگذارید.

در قسمت های بعد هم می توانید در صورت تمایل مشخصات فردی خود مانند تاریخ تولد، جنسیت و یا محل سکونت خود را وارد کنید البته وارد کردن این مشخصات الزامی نیست.

در ادامه کار هم باید عدد تصویر را در جای خودش وارد کنید و تیک قبول قوانین لوکس بلاگ را هم بزنید و در نهایت هم بر روی دکمه " قبول قوانین و ثبت وبلاگ " کلیک کنید که در این صورت اگر مشکلی در وارد کردن اطلاعات بالا نباشد با پیغام زیر روبرو می شوید.

ساخت وبلاگ رایگان

خوب حالا شما دارای یک وبلاگ شخصی در لوکس بلاگ هستید که برای ورود به محیط مدیریت آن می توانید به دو روش زیر عمل کنید:

روش اول : باید وارد سایت لوکس بلاگ شده و در بالای همان صفحه در سمت چپ همان طور هم که در تصویر زیر مشخص است یوزر و پسورد خود را وارد کرده و روی دکمه " ورود " را بزنید.

ورود به محیط کاریری سایت لوکس بلاگ

روش دوم : در این روش کافی است نام وبلاگ خود در سرویس وبلاگ دهی لوکس بلاگ بنویسید و انتهای آن را" " قرار دهید و عبارت vorod را تایپ کرده و اینتر کنید برای مثال، برای ورود به وبلاگ سوسا وب تولز باید به این شکل زیر در مورورگر اینترنتی خود تایپ کنید:

http:susawebtools.loxblog.comvorod

در این صورت با صفحه ای مانند عکس زیر روبرو خواهید شد که در اینجا فقط کافی است رمز خود را وارد کرده و بر روی دکمه " Login " کلیک کنید.

وبلاگ رایگان در لوکس بلاگ

در زیر عکس محیط مدیریت وبلاگ در سیستم لوکس بلاگ برای شما قرار داده شده است.

عکس محیط کاربری وبلاگ لوکس بلاگ

و نکته پایانی که در رابطه با سیستم لوکس بلاگ قابل ذکر است تعداد نسبتا زیاد دامنه های آن است، در یعنی شما در واقع با ثبت یک وبلاگ در این سیستم، وبلاگی با آدرس های زیر خواهید داشت :

domain.loxblog.com