ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ وبمسترها

مکان تبلیغات شما - تبلیغات شما در اینجا کلیک کنید دانلود قران صوتی
تبلیغات
خرید هاست و دامین ارزان

تبلیغات متنی
دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم ایرانی
طراحی سایت
طراحی سایت
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ و سایت
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار سایت
ابزار سایت
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش مدیریت نظرات وبلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

آموزش خواندن، حذف، تایید و پاسخ به نظرات وبلاگ


در تعامل بودن با بازدیدکنندگان وبلاگ و وبسایت موضوعی است که یک وبلاگ نویس و یا یک وبمستر به هیچ وجه نباید از آن غافل شود.

برای خواندن نظرات افرادی که به مطالب شما نظر داده اند ابتدا باید وارد محیط کاربری وبلاگ خود شوید سپس بر روی لینکی مانند " آخرین نظرات " ویا " نظرات کاربران " و یا " آخرین نظرات خوانندگان " و ... کلیک کنید. در این صورت وارد صفحه مدیریت نظرات وبلاگتان می شوید. که اگر نظری برای مطالب وبگاه شما نوشته شده باشد برایتان در این قسمت نمایش داده می شود.

معمولاً در پایین هر نظر سه دکمه با عناوین: تایید، ویرایش و حذف وجود دارد که علارغم واضح بودن عملکرد این دکمه ها، آنها را در ادامه برسی میکنیم.

گزینه حذف که برای حذف نظر استفاده می شود. امروزه تعداد نظراتی که توسط نرم افزارها و یا سایتهای ارسال اتوماتیک کامنت، ارسال می شود بسیار زیاد و خسته کننده شده از این رو استفاده از این گزینه رونق یافته...

گزینه ویرایش، چنانچه می خواهید به نظر کسی پاسخ بدید و یا ایرادی را متن نظر برطرف کنید باید روی دکمه ویرایش همان نظر کلیک کنید. بعد از ورود به بخش ویرایش نظر، روی قسمت درج خط جدا کننده کلیک کنید، با کلیک روی این دکمه همچین چیزی در زیر نظر نویسنده نمایش داده می شود [ خط فاصله ] شما می توانید از بعد از این قسمت پاسخ خود را شروع کرده و بنویسید و بعد از این ثبت تغییرات را فشار دهید، پاسخ شما به آن نظر ثبت شد. البته همانطور که در آموزش های قبلی هم گفته شد ممکن است دقیقا تمام این موارد دقیقا در سرویس وبلاگدهی که شما از آن استفاده می کنید وجود نداشته باشد اما این نکته را فراموش نکنید که تمامی سرویس ها در کلیات شبیه به هم هستند و فقط کمی در ظاهر و اسم و نام ها با هم تفاوت دارند.

(( در اصطلاحات وبلاگ نویسی به نظرات وبلاگ، کامنت که معادل انگلیسی نظر است، نیز گفته می شود))


گزینه تایید ، با زدن این دکمه کامنت مورد نظر برای همه قابل رویت خواهد شد، ولی تا قبل از اینکه شما نظری را تایید نکرده باشید هیچ کس از بودن آن باخبر نخواهد شد یا به عبارتی در وبلاگتان به نمایش در نخواهد آمد.

همچنین در بیشتر سرویس های وبلاگ دهی در گوشه سمت راست هر نظر یک مربع برای انتخاب ( تیک زدن ) وجود دارد که شما می توانید چندین نظر را باهم انتخاب کرده و تایید یا حذف کنید.

ابزار وبلاگ

ابزار سایت