ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


انواع ماساژ و کاربردهای آن. ◄ دانستنی های مفید ►

درمانی لذت بخش، بدون داروهای شیمیایی، برای بیماری شما !

بیماری شما بیخوابی، سردرد های مزمن، آرتروز، ورم مفاصل، یبوست ، چاقی ،ریزش مو، بروز آکنه و جوش در صورت و بدن، اضطراب و دل نگرانیهای بی دلیل و ….. می باشد؟ در این روش علاوه بر درمان، لذت هم خواهید برد.

انسانها در مسیر زندگی پر استرس و هیجانات امروز، بطور ناخواسته درگیر یک سری از مسائل جسمی و روحی می شوند که بشکل گرگرفتگی و انقباضات عضلانی و دردهای مزمن در بدن ظهور و خودنمائی می کند و با خود لحظاتی پر از درد و رنج و ناراحتی را به ارمغان می آورد.

علائم و مشخصه اکثر این نوع بیماریها بیخوابی، سردرد های مزمن، آرتروز، ورم مفاصل، یبوست ، ریزش مو،بروز آکنه و جوش در صورت و بدن، اضطراب و دل نگرانیهای بی دلیل و ….. می باشد.

در اکثر موارد اولین پیشنهاد برای درمان بیماریهای ذکر شده، مصرف دارو های شیمیایی از قبیل مسکن ها، آرام بخش ها، خواب آورها و غیره می باشد.

بهره مندی از فواید یک ماساژ خوب و آگاهانه و علمی می تواند کمک بسیار بزرگی به بهبود این گونه بیماریها داشته باشد.
یک ماساژ خوب باعث افزایش اعتماد به نفس و تمرکز، بهبود جریان خون و لنف، قابلیت ارتجاعی بافت های عضلانی بدن، تقویت سیستم عصبی و ایمنی، تسکین و بهبود تقریبا تا ۸۰% دردها و گرفتگی های عضلانی، خوابی آرام و عمیق و ….. می شود.

“ ماساژ لذت و زیبایی آرامش جسم و روح با هنر دست است ”

اکنون شما را با چند نوع از ماساژهای متداول آشنا می کنیم:

ماساژ سر:
افراد زیادی درگیر سردردهای مزمن و میگرن می باشند. همچنین برخی از مردم براثر استرس شاهد ریزش مو در یک ناحیه از سر یا کل سر هستند.
ماساژ سر با تاثیر بر روی عروق سر و گردن و لنف های سرو صورت و گردن، خون رسانی را در این نواحی بالا برده و باعث ایمنی و کاهش فشار در این نواحی شده که تنها پس از چند جلسه ماساژ علائم بهبود کاملا نمایانگر خواهد شد.

ماساژ صورت :
وقتی موضوعی ذهن انسان را مشغول و درگیر می کند بیشترین انقباضات ناشی از این افکار عضلات صورت و گردن و شانه را درگیر می نماید و تکرار این اتقباضات باعث ایجاد خطوط و افتادگی در پوست صورت و گردن می شود.در این ماساژ طی ۵ مرحله :
۱- پاکسازی
۲- اسکراپ
۳- ماساژ خون رسانی و تقویت لنف های صورت و گردن بوسیله کرم های مغذی
۴- ماسک سفت کننده پوست
۵- بستن منافذ باز و ضد آفتاب
روی ایمنی صورت کار کرده و آرامش را به صورت شما هدیه می کند. به کمک این ماساژ عضلات صورت ریلکس شده و بجای اصلی خود هدایت می شود و در نهایت پوستی شاداب، سالم و عاری از هر گونه افتادگی و خطوط خواهید داشت.

همچنین در روش رایحه درمانی با استفاده از رایحه و عصاره گیاهان مختلف از پوست صورت سم زدایی می گردد. این روش کمک ماساژ ریلکسی صورت، استرس و نگرانی های آنی که بر اثر حوادث ناگوار برای شخص بوجود آمده را کاهش می دهد.

ماساژ های بدن:

ماساژ ریلکسی بدن
این نوع ماساژ روی عضلات سطحی بدن کار کرده و باعث هدایت خونهای سیاهرگی به سمت قلب بوده و برای کسانی مناسب است که درگیرکارهای سخت ذهنی و مسئولیت های سنگین هستند و یا در طول روز کاری خود، تحرک کمی دارند و ساعت های زیادی را در یک موقعیت قرار می گیرند و بعد پایان روز کاری خود، خستگی و کوفتگی زیادی را در عضلات کمر ، باسن و پاهایشان و همچنین سر، شانه و گردن احساس می کنند.به کمک این ماساژ که توسط روغن های مخصوص انجام می شود بعد از یک روز کاری سخت، نشاط و انرژی به بدن شما هدیه خواهد شد.

ماساژ درمانی بدن
روزانه به افراد زیادی بر می خوریم که بر اثر بد نشستن، بد خوابیدن و یا بد راه رفتن دچار اسپاسم و گرفتگی عضلات و کوتاهی عضلات هستند و درد را در تمام لحظات زندگی با خود حمل می کنند.

به کمک ماساژ درمانی بدن، تمام عضلات بدن شما با فاصله های در حد ۵cm به ۵cm تاثیر گرفته و انعطاف پیدا خواهند کرد و دیگر با توجه به نیاز و نوع گرفتگی با چند جلسه ماساژ درمانی درد کاملا برطرف خواهد شد. و در هر جلسه ماساژ به اندازه چندین جلسه فیزیوتراپی نتیجه درمان را احساس خواهید کرد.

این نوع ماساژ به افرادی که خود به دلیلی قادر به انجام تمرینات بدنی نیستند کمک فراوانی می کند و بعد از چندین جلسه توانایی حرکت اندامهای خود را بدست خواهند آورد.

ماساژ شکم
با تغییر نوع غذاها، امروزه افراد زیادی دچار بیماری یبوست هستند. و همانگونه که بارها گفته شده یبوست مادر همه بیماریهاست و هر قدر که این مواد دفعی، دیرتر از روده تخلیه شود سم بیشتری وارد بدن می شود. عوارض ناشی از جذب این سموم سردردهای مزمن ، کوفتگی بدن، ایجاد لک در سر و بدن، از بین رفتن طراوت و شادابی موی سر و …. می باشد.
دلیل اصلی یبوست کم تحرکی و عدم مصرف سبزیجات و میوه و کند شدن حرکات روده می باشد.
به کمک ماساژ شکم، حرکات روده کم کم تقویت شده و مشکل یبوست برطرف خواهد شد و دیگر نیاز به مصرف انواع ملین ها و یا تنقیه نخواهد بود.

ماساژ پا
در کف پای هر کسی نقاطی وجود دارد که با تاثیر گذاشتن روی این نقاط اعماء و احشاء داخلی بدن مانند قلب، کلیه، روده ها، کبد و …. که قابل دسترس برای ماساژ و خونرسانی نیستند تقویت و خون رسانی می شوند و در واقع این خون رسانی باعث تعادل فیزیولوژی و سوخت و ساز بدن می شود و پس از انجام این ماساژ شخص احساس سبکی خاصی خواهد داشت.

ماساژ لاغری و سلولیت
همانگونه که اطلاع دارید سلولیت به چربیهای سفت و فشرده زیر بافت پوست گفته می شود که به سختی با رژیم غذایی و ورزش درمان می شود و باعث ناهمواریهایی در پوست مخصوصا ران ، باسن ، پهلوها و شکم می گردد.

با کمک جلبک های آبهای معدنی و عصاره گیاهان دریایی و جلبک سفید، سوخت و ساز چربی و سلولیت ها افزایش یافته و بدن به گونه ای چشمگیر سفت شده و اثر فوق العاده ای در کاهش سایز دارد.این ماساژ به روش زیر انجام می گردد :

ابتدا بدن را توسط نمک های دریایی اسکراب کرده و لایه های شاخی و سطحی و مرده پوست را پاکسازی نموده و منافذ پوست را برای دریافت محصول لاغری باز می نمائیم، سپس محصولات لاغری را با توجه به نوع پوست و نوع چربی انتخاب نموده و روی پوست گذاشته و پس از گذشت زمان مشخص و شستشوی محصول از روی بدن، دوباره بدن توسط کرمهای مخصوص چربی سوز و سلولیت سوز ماساژ داده میشود.در خاتمه حرکات درمانی و چربی سوز مخصوص همان موضع که اضافه و تجمع چربی دارد،باید انجام شود.

لازم به ذکر است در کنار این مراحل یک سری تکنیک های تغذیه آموزش داده خواهد شد، که براساس این تکنیک ها شخص ملزم به گرفتن رژیم خاصی نیست و با رعایت تکنیک ها دیگر نگران اضافه وزن نخواهد بود.