ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش انتقال دوستان به گوگل پلاس. ◄ شبکه اجتماعی ►

آموزش انتقال دوستان به گوگل پلاس

گوگل پلاس, google plus

این روزها تب گوگل پلاس حسابی همه رو گرفته من فکر میکنم که دیگه فیس بوک باید خودشو برای یک رقابت سخت آماده کنه البته نتیجه این رقابت هم از قبل معلومه چون تا الان هر جایی که گوگل این غول دنیای مجازی پا گذاشته همه را مجبور به تسلیم کرده حالا باید کمی زمان بدهیم ببینیم این رقابت به کجا می رسد در این مطلب به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه دوستان خود در فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی به گوگل پلاس دعوت کنید….

چه چیزهایی را در هنگام مهاجرت به گوگل پلاس لازم دارید ؟

شما برای استفاده از این سرویس گوگل باید یک حساب کاربری در گوگل داشته باشید و مهم تر از آن اینکه فعلاً تنها برای افرادی که از طرف فرد دیگری به گوگل پلاس دعوت شده باشد امکان فعالیت در این سیستم وجود دارد. بعد از اینکه این دو را فراعم کردید حال می رسیم به این بحث که چه چیزهایی را از فیسبوک خود باید به گوگل پلاس جدید خود بیاورم ؟

مطمئناً اولین چیزی که به ذهن شما هم می رسد این است که دوستانم را ! بله برای اکثر افراد و کاربرانی که  از این جامعه های مجازی استفاده می کنند دلیل اصلی ارتباط با دوستان و اقوام خود است و بدون آن ها یک شبکه مجازی هر چقدر هم که امکانات داشته باشد جذابیت خاصی برای کاربران ایجاد نمی کند. همچنین ممکن است بخواهید تصاویر به اشتراک گذاشته شده در آلبوم های فیس بوک خود را به شبکه جدید منتقل کنید و یا حتی رنگ آبی فیس بوک را !

چگونه تمام دوستان و اقوام خود را از فیس بوک به گوگل پلاس دعوت کنم ؟

همانطور که می دانید فیس بوک چند وقتی است که امکان استفاده از API های خود را برای گوگل مسدود کرده است تا نتوانند اطلاعات دوستان و یا به اصطلاح تماس های شما ( Contacts ) را به صورت یکجا برداشت کند و یا ویرایش کنند.

پس برای انتقال تمام دوستان و اقوام خود به گوگل پلاس و یا بهتر بگوییم ارسال دعوت نامه به آن ها نیاز به یک واسطه بی طرف داریم که بهترین واسطه سرویس یاهو برای دریافت تماس های فیسبوک شما و سپس انتقال آن ها به گوگل پلاس شما که در زیر مراحل انجام این کار را می توانید بخوانید.

۱. با استفاده از حساب کاربری خود در یاهو در قسمت Address Book آن ( http://address.yahoo.com ) وارد شوید.

۲. در صفحه ظاهر شده بر روی گزینه Import Contacts کلیک کنید.

گوگل پلاس, google plus

کافی است بر روی گزینه Facebook کلیک کنید. حال اگر با مرورگر خود وارد حساب فیس بوک خود شده باشید تمامی ایمیل های دوستان و اقوام فیس بوک شما به حساب یاهو شما اضافه می شود در غیر اینصورت صفحه ای باز می شود و از شما نام کاربری و رمز عبور فیس بوک شما در آن برای دسترسی به اطلاعات حساب شما پرسیده می شود که با وارد کردن آن ها روال به صورت معمول سپری می شود و شما با موفقیت این مرحله را نیز پشت سر می گذارید.

گوگل پلاس, google plus

۴٫حال نوبت به این رسیده است که دوستان فیس بوکی خود را از یاهو به گوگل پلاس خود انتقال داده و در نهایت برای آن ها دعوت نامه بفرستید برای این کار به حساب گوگل پلاس خود از طریق آدرس https://plus.google.com وارد شوید و در قسمت حلقه ها ابتدا بر روی یافتن و دعوت سوسا وب تولز  و سپس بر روی گزینهیافتن دوستان Yahoo ! کلیک کنید.

گوگل پلاس, google plus

۵٫در کادر ظاهر شده  بر روی گزینه Agree کلیک کنید تا از Yahoo Contacts شما اطلاعات خوانده شود.

گوگل پلاس, google plus

حال با رفتن دوباره به قسمت یافتن و دعوت می توانید دوستان فیس بوک و اقوام خود را نیز در این قسمت مشاهده کنید و با انتخاب آن ها و کشیدن آن ها در یکی از حلقه های خود ارتباط با آن ها را در گوگل پلاس شروع کنید. البته می توانید با استفاده از گزینه عملکرد بیشتر > انتخاب همه به صورت یکجا این کار را انجام دهید.  همچنین می توانید یک حلقه جدید بسازید در گوگا پلاس و تمام دوستان فیسبوک خود را در آن وارد کنید

 چگونگه آلبوم تصاویر خود را از فیسبوک به گوگل پلاس بیاورم ؟

 متاسفانه تا کنون ابزار و یا روش خاصی برای این کار پیدا نشده است اما اگر برایتان خیلی مهم است که آلبوم های شما از فیسبوک به گوگل پلاس شما انتقال داده شود می توانید اگر از مرورگر اینترنت اکسپلورر  استفاده می کنید با استفاده از نرم افزار هایی مانند Album Copier و یا اگر از مرورگر فایر فاکس استفاده می کنید از افزونه هایی مثل fluschipranie برای دانلود آلبوم های خود از فیس بوک استفاده کنید و سپس به صورت دستی تصاویر خود را از طریق رفتن به قسمت عکس ها گوگل پلاس خود و سپس کلیک بر روی گزینه آپلود عکس های جدید آن ها را به آلبوم تصاویر خود در گوگل پلاس اضافه کنید.