گلکسی,اکسپریا,GALAXY,XPERIA,HTC,SUMSUNG,SONY,SONYERICSSON,سامسونگ,سونی اریکسون,اچ تی سی, آندروید, ا, android

مدتی پیش ما شاهد لیست نسبتا زیادی از گوشی های (Sony (Ericsson بودیم که یکی از این “Tapioca” گوشی به نام (ST21i (XPERIA S بود که هم اکنون اطلاعات جدیدی از ان منتشر شده . هم اکنون اعلام شده که CPU این گوشی تکهستهای800MHz گزارش شده و حافظه داخلی ان 512MBRAM،ROM4GB گزارش شده و از Android - 2.3.7 )(Gingerbread بهره میبرد .
مشخصات صفحه نمایش ان عبارتند از : صفحه نمایش HVGA (320×480) و 3.2 اینچی بهره میبرد و شامل دوربین 3.2 مگاپیکسلی میباشد و گفته شده که درباره WI-FI , Bluetooth در اینده اطلاعات بیشتری گفته میشود . چیزی که فکر ما را مشغول کرده این است که شرکت های مختلف با عرضه Smart Phone های مختلف با امکانات بالاتر و قوی تر و ارزان تر این گوشی از قدرت خوبی در میان ان بهره نمیبرد .
این گوشی در ماه ژوئیه در کنگره جهانی موبایل معرفی و عرضه میشود و گفته شده که در مدتی قبل از عرضه اطلاعات بیشتری در باره ان منتشر میشود ..

 گلکسی,اکسپریا,GALAXY,XPERIA,HTC,SUMSUNG,SONY,SONYERICSSON,سامسونگ,سونی اریکسون,اچ تی سی, آندروید, ا, android
 
در منبعی دیگر گفته شده که شایعه ده که (ST21i (XPERIA S بدنه ای با قابلیت جذب انرژِی خورشیدی و استفاده ان در پاک کردن خاک و مواد زاءد درون گوشی استفاده میکندو همچنین قابلیت شارژ سریع ان از طریق انرژی خورشیدی را داراست .
کثیفی و لکه های که بر روی کاور این موبایل باشد این دیوایس قابلیت شارژ باتری خود از طریق انرژی خورشیدی و استفاده ان برای از بین برد این مواد استفاده میکند که در این صورت نصف انرژِی خود را از دست میدهد .
ما برای اولین بار این گوشی را در برگزاری نمایشگاه CES مورد بررسی قرار دادیم و با این کار کیفیت این گوشی واقعا مورد استقبال قرار گرفت .
ما انتظار داریم که این گوشی در زمان اولین عرضه در ماه مارس به قیمت 462 باشد .