ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
مانیتایز یوتیوب در ایران
مانیتایز یوتیوب در ایران
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


درختان با انسان انرژی مبادله می کنند !!! ◄ علمی ►

درختان با انسان انرژی مبادله می کنند

 یک اتفاق ساده باعث شد تا ”یوسى میلتیف“ نایب رئیس انجمن ادراکات موجى روسیه، اعتقاد پیدا کند که انسان‌ها از درختان انرژى مى‌گیرند و هر انسانى حداقل دو درخت همزاد دارد که در کسب انرژى و حفظ تعادل ارگانیک به او کمک مى‌کند.

     ”هر انسانى حداقل دو درخت دارد که در حفظ تعادل انرژى و تأمین سلامتى به او کمک مى‌کند“.     

”میلتیف“ مى‌گوید: من توانسته‌ام سه نوع تأثیر درختان را بر روى انسان‌ها و در طبیعت شناسائى و تعریف کنم، اول نوع انرژى بخش، دوم نوعى که باعث کاهش انرژى مى‌شود و سوم نوع خنثى که هیچ تأثیرى بر جاى نمى‌گذارد.

اولین بارى که ”یوسى میلتیف“ متوجه شد درختان مى‌توانند بر روى انسان تأثیر بگذارند زمانى بود که سه دندان او را یکجا کشیده بود و به همین دلیل درد شدیدى را در ناحیه فک و تمامى صورت و گردنش احساس مى‌کرد. او هنگامى که از مطب خارج شد از شدت درد نتوانست راه خود را ادامه دهد و در کنار خیابان ایستاد و سر خود را به یک درخت تکیه داد و در همین لحظه اتفاق عجیبى روى داد. درد ناگهان کاهش یافت و چند لحظه بعد به کلى از بین رفت. این اتفاق ساده ”میلتیف“ را که یک متخصص ادراکات موجى ”رادیوئی“ بود واداشت که موضوع را جدى‌تر پیگیرى کند. در این کار ”نیکلاى سوش وانف“ که پایه‌گذار مکتب اداراکات رادیوئى مدرن در روسیه بود و استاد ”میلتیف“ به حساب مى‌آمد از او حمایت کرد و در بخش عمده‌اى از مطالعات و پژوهش‌ها با وى همراه شد.

”میلتیف“ تقریباً اثر تمامى درختان منطقهٔ مرکزى بخش اروپائى روسیه را مورد مطالعه قرار داد و به نتایج حیرت‌انگیزى رسید و سرانجام اعلام کرد انسان‌ها به درختان، کانى‌ها، سنگ‌ها و همهٔ عناصر طبیعى دیگرى که در زادگاه آنها وجود دارد وابسته‌اند و در این مورد اختلاف نژادى انسان‌ها نیز تفاوتى ایجاد نمى‌کند.

براساس نظریهٔ ”میلتیف“ یک درخت مى‌تواند بر روى افراد مختلف تأثیر متفاوتى داشته باشد، به‌عنوان مثال یک درخت تبریزى مى‌تواند به فردى انرژى بدهد و در مورد دیگرى تأثیر معکوس داشته باشد.

البته این موضوع که درختان و به‌طور کلى گیاهان نقش بسیار مؤثر و انکارناپذیرى در ایجاد تعادل زیست محیطى دارند و حتى تأثیرات داروئى و شفابخش گیاهان به روى انسان از هزاران سال پیش شناخته شده و مورد تأیید قرار گرفته است اما اینکه امواج موجود در ارگانیسم زندهٔ درختان نیز مى‌تواند تأثیر تعادل دهنده و شفابخش داشته باشد موضوع تازه‌اى است که ”میلتیف“ آن را مطرح کرده و به شدت نیز از آن دفاع مى‌کند.

او مى‌گوید: اگر عضلات شما دچار گرفتگى مى‌شود یک شاخهٔ درخت سپیدار روى عضله بگذارید و اگر سردرد دارید شاخهٔ سپیدار را روى سر خود بگذارید. او همچنین تأکید مى‌کند که دردهاى شدید سرطانى و سوختگى‌ها نیز بر اثر تماس چوب و پوست درخت سپیدار زایل مى‌شود و باعث کاهش تورم‌هاى موضعى مى‌شود.

     ”دردهاى شدید سرطانى با خاصیت تبادل انرژى درختان درمان مى‌شود“.     

”میلتیف“ و شاگردان او مى‌گویند: با انجام آزمایش‌هاى ساده مى‌توان درختان مربوط با هر شخصى را که قادر هستند به او انرژى بدهند و یا انرژى او را زایل کنند مشخص کرد. آنها با استناد به باورهاى مردم روسیه معتقد شده‌اند که خاصیت انرژى بخش بودن درختان از قرن‌ها قبل شناخته شده بود اما تعریف علمى براى آن وجود نداشته است. به‌عنوان مثال آنها به این ضرب‌المثل روسى استناد مى‌کنند که مى‌گوید:

     ”در کاجستان شادى کنید و در جنگل توسن ازدواج کنید“.     

البته ”میلتیف“ براى اثبات نظریهٔ خود شواهد و دلایل بسیارى در اختیار دارد از جمله معالجهٔ یک بچهٔ مبتلا به ورم غشاء مغزى ( سوسا وب تولز ) که پزشکان تقریباً از معالجهٔ او ناامید شده بودند، با استفاده از خاصیت جذب انرژى درخت ”آلوچه“ معالجه گردید. این کودک در سال ۱۹۹۰ تحت نظریهٔ یکى از شاگردان ”میلتیف“ به نام ”الکساندر دوگویف“ قرار گرفت و با استفاده از خاصیت درخت آلوچه ظرف ۶ ماه کاملاً معالجه شد.

نظریهٔ ”میلتیف“ و کشف او در مورد خاصیت انرژى‌بخش بودن درختان در روسیه به ثبت رسیده است و در حال حاضر هزاران نفر از مردم این کشور معتقد شده‌اند که تحقیقات ”میلتیف“ باب تازه‌اى در زندگى انسان و سلامت بخشى گشوده است.

خاصیت شفابخشى داروهاى گیاهى بر اثر خاصیت رشد سریع و تولیدمثل یاخته‌ای، طیف موجی، طیف نوری، طیف مغناطیسى و طیف رادیواکتیویتهٔ متصاعد شده از سلول‌هاى گیاه مى‌باشد. اگر بتوانیم با این طیف گیاهان ارتباط برقرار نمائیم مى‌توانیم امیدوار باشیم که توسط آن معالجه شویم در غیر این‌صورت معالجهٔ امراض و بیمارى‌ها ناممکن خواهد بود (یکى شدن با انرژى‌هاى موجود در طبیعت).