ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک

تبلیغات متنی
الکتروموتور
الکتروموتور
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
سامانه پیام کوتاه پیامگاه
پنل رایگان اس ام اس | سامانه پیام صوتی
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
خرید بلیط چارتر هواپیما
خرید بلیط چارتر هواپیما
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود فایل رایگان
آپلود فایل رایگان
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
لینک شما در اینجا فقط با 15000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 15000 تومان
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


پربازدیدترین وبسایت ایرانی در سال 2011. ◄ اینترنت ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

پربازدیدترین وبسایت ایرانی در سال 2011

 

پربازدیدترین وبسایت ایرانی در سال 2011 میتوان وبسایت پیوندها را پربازدیترین و موفقترین وبسایت ایرانی در سال 2011 معرفی کرد. این وبسایت در سال 2011 توانست با طی کردن رتبه های زیر 100 ایران سرانجام به ترافیکی فوق العاده دست یابد و در رتبه 4 پربازدیدترین وبسایت های ایرانی طبق رتبه بندی وبسایت الکسا قرار گیرد. این وبسایت هم اکنون بایستی با وبسایت های گوگل، یاهو و بلاگفا سوسا وب تولز برای پشت سرگذاشتن رتبه های 3 تا 1 ایران رقابت کنند. این احتمال می رود تا انتهای سال 2012 پیوندها بتواند با پشت سرگذاشتن بلاگفا یعنی پربازدیدترین سرویس وبلاگدهی ایران که مسلما بیشترین تولید محتوا را در میان سرویس های وبلاگدهی ایرانی بر عهده دارد، پشت سربگذارد. این یعنی تمامی وبسایت های ایرانی که وظیفه تولید انواع محتوا را در وب ایران به عهده دارند توانایی رقابت با یک وبسایت که جنبه لینکدونی را دارد، ندارند.

اصل ماجرا:

مسلما همه ما میدانیم که وبسایت پیوندها همان صفحه فیلترینگ است. در چند سطر بالا خواستیم شما را با عمق فاجعه مانوس کنیم! بی راه نیست اگر بگویم پیوندها بیشترین مخاطب را در طول روز دارد. چون وبسایت بلاگفا مسلما فیلتر نیست و صفحات وبلاگ های آن روزانه چندین بار توسط کاربران مرور می شود و اگر این طور بررسی کنیم، پیوندها را باید پربازدیدترین وبسایت ایران معرفی کنیم چون با حداکثر مرور 2 بار صفحات آن توسط کاربران توانسته در رتبه 4 ایران قرار بگیرد.

این پیش بینی می شود که این وبسایت در سال 91 رتبه بلاگفا را تصاحب کند همانطور که امسال توانست سرویس های وبلاگدهی میهن بلاگ و پرشین بلاگ را پشت سر گذارد. اگر امروز از این قضیه تاسف میخوریم در آن زمان چه خواهیم کرد؟ یعنی بازدید وبسایتی که طبق آمار الکسا 46 درصد کاربران فقط یکبار صفحات آن را مشاهده میکنند و حداکثر بازدید هر کاربر 3 صفحه است، توانسته است بر سرویس های وبلاگدهی برتر یک کشور که روزانه به تولید محتوا مشغول هستند فائق آید.

آیا اشکال از ما کاربران وب است یا جای دیگری مشکل بزرگتری در کار است؟ آیا ما روزانه بایستی بارها با صفحه فیلترینگ مواجه شویم؟ آیا ما اشتباه میکنیم که با چنین صفحه ای مواجه می شویم؟ مدیران سایت ها مقصر هستند؟

ما این نوشته را از دید یک مسئله سیاسی نگاه نمیکنیم، ما کاربران وب هستیم و سیاسی بازی نمیکنیم. ما خواستار یک وب پویا و بدون مشکلات کنونی هستیم. ما منکر نیاز به مسدود شدن برخی از سایت ها نیستیم ولی مسلما با وضعیت فعلی نیز موافق نیستیم. مهر تایید صحبت های ما نیز تعداد کاربرانی است که روزانه با صفحه فیلترینگ مواجه می شوند. آیا این تعداد مخاطب که با صفحه فیلترینگ مواجه می شوند همگی به دنبال محتوای مجرمانه هستند؟

پاسخ سوال را به مسئولین محترم و شما خواننده گرانقدر واگذار میکنیم. نوشته های بسیار در نقد صفحه فیلترینگ ایراد شده است و نیازی احساس نمی شود که ما نیز به نقد این صفحه بپردازد. ما فقط خواستیم عده ای را از وضعیت کنونی آگاه تر سازیم.

ابزار وبسایت

ابزار وبلاگ

ابزار سایت

ما را حمایت کنید