ابزار وبلاگ ابزار سایت و ابزار رایگان وبمسترها

مکان تبلیغات شما - تبلیغات شما در اینجا کلیک کنید دانلود قران صوتی
تبلیغات
خرید هاست و دامین ارزان

تبلیغات متنی
دانلود فیلم
دانلود فیلم
طراحی سایت
طراحی سایت
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ و سایت
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


کاکا: نمي خواهم باري بردوش باشگاه باشم. ◄ ورزشی ►

ابزار رایگان وبلاگ

کاکا: نمي خواهم باري بردوش باشگاه باشم.

 

کاکا ستاره برزيلي باشگاه رئال مادريد در گفتگو با گلوبوسپورته به اين نکته اشاره کرد که او نه از پاري سن ژرمن پيشنهاد داشته و نه از ميلان و تنها يک پيشنهاد از فوتبال چين دريافت کرده و از همين رو تصميم گرفته تا در مادريد بماند.

کاکا در صحبتهايي گفت:«نمي خواهم که يک بار يا وزنه سنگين بر دوش باشگاه باشم و اگر از رئال جدا نشدم، به اين خاطر بود که پيشنهادي نداشتم.»

ستاره برزيلي درادامه صحبتهايش به اين نکته اشاره کرد که حالا که در رئال مانده، به جلب نظر مورينيو فکر مي کند:« نمي خواهم بازيکن ثابت تيم باشم؛ بلکه هدفم بازگشت به ليست بازيکنان فراخوانده تيم است. الان اوضاع بدين ترتيب است که بعد از فتح تمام افتخارات، دوباره مي خواهم در سي سالگي کارم را شروع کنم. من از خودم مي پرسم: بهتر نبود که به تيم ديگري مي رفتي که مي توانستي بيشتر بازي کني؟ پاسخم به خودم مثبت است و هنوز هم آماده ام تا به تيم ديگري بروم.»


کاکا درمورد اينکه رابطه اش با مورينيو دچار مشکل شده يا نه گفت:« رابطه من و مورينيو يک رابطه حرفه اي است که با احترامي دو طرفه همراه است. اعضاي کادر فني اعتماد بيشتري به برخي از بازيکنان نسبت به ديگر بازيکنان تيم وجود دارد. ولي من به دنبال آن هستم که اعتماد به خودم را بازيابم. خيلي زود به تمرينات تيم مي روم و زودتر از سايرين کارم را شروع مي کنم. در دو زمان مجزا تمرين مي کنم و مطمئنم که با تمرين کردن بيشتر از سايرين، به جايگاهم در تيم خواهم رسيد.»

ستاره سابق ميلان درادامه به اين نکته اشاره کرد که روزهاي مصدوميتش به دست فراموشي سپرده شده:« قبلا، بازيکن ديگري بودم. حالا هر روز مي جنگم تا بتوانم همان بازيکن تاثيرگذاري که قبل بودم، بشوم.کم کم، هواداران صبرشان سرمي آيد ولي من صبورم. از نظر فيزيکي شرايط خيلي خوبي دارم. آخرين مصدوميتم در ماه اکتبر سال گذشته بود.مي خواهم دوباره به تيم ملي برزيل دعوت شوم.»

منبع : ورزش سه

ابزار وبلاگ