کاکا: نمي خواهم باري بردوش باشگاه باشم. ◄ ورزشی ► - سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

قرآن,قرآن صوتی, ترجمه قرآن
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
تبلیغات
ارسال پیامک

تبلیغات در سایت

تبلیغات متنی
دوربین مداربسته
sakhtemoon.com مرجع پیکسوت در زمینه معرفی محصولات و شرکتهای دوربین مدار بسته
ساخت وبلاگ
ساخت وبلاگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
طراحی سایت
طراحی سایت
ایلیا ثبت شرکت
ایلیا ثبت شرکت
ثبت علامت تجاری در کرج
ثبت علامت تجاری در کرج
ثبت برند ایلیا
ثبت برند ایلیا
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
فروشگاه ساز رایگان
فروشگاه ساز رایگان
موکت iranarchitects
برترین برندهای ارائه دهنده موکت
طراحی سایت
طراحی سایت
آپلود فایل
آپلود فایل رایگان
آپلود عکس
آپلود عکس رایگان
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


کاکا: نمي خواهم باري بردوش باشگاه باشم.

 

کاکا ستاره برزيلي باشگاه رئال مادريد در گفتگو با گلوبوسپورته به اين نکته اشاره کرد که او نه از پاري سن ژرمن پيشنهاد داشته و نه از ميلان و تنها يک پيشنهاد از فوتبال چين دريافت کرده و از همين رو تصميم گرفته تا در مادريد بماند.

کاکا در صحبتهايي گفت:«نمي خواهم که يک بار يا وزنه سنگين بر دوش باشگاه باشم و اگر از رئال جدا نشدم، به اين خاطر بود که پيشنهادي نداشتم.»

ستاره برزيلي درادامه صحبتهايش به اين نکته اشاره کرد که حالا که در رئال مانده، به جلب نظر مورينيو فکر مي کند:« نمي خواهم بازيکن ثابت تيم باشم؛ بلکه هدفم بازگشت به ليست بازيکنان فراخوانده تيم است. الان اوضاع بدين ترتيب است که بعد از فتح تمام افتخارات، دوباره مي خواهم در سي سالگي کارم را شروع کنم. من از خودم مي پرسم: بهتر نبود که به تيم ديگري مي رفتي که مي توانستي بيشتر بازي کني؟ پاسخم به خودم مثبت است و هنوز هم آماده ام تا به تيم ديگري بروم.»


کاکا درمورد اينکه رابطه اش با مورينيو دچار مشکل شده يا نه گفت:« رابطه من و مورينيو يک رابطه حرفه اي است که با احترامي دو طرفه همراه است. اعضاي کادر فني اعتماد بيشتري به برخي از بازيکنان نسبت به ديگر بازيکنان تيم وجود دارد. ولي من به دنبال آن هستم که اعتماد به خودم را بازيابم. خيلي زود به تمرينات تيم مي روم و زودتر از سايرين کارم را شروع مي کنم. در دو زمان مجزا تمرين مي کنم و مطمئنم که با تمرين کردن بيشتر از سايرين، به جايگاهم در تيم خواهم رسيد.»

ستاره سابق ميلان درادامه به اين نکته اشاره کرد که روزهاي مصدوميتش به دست فراموشي سپرده شده:« قبلا، بازيکن ديگري بودم. حالا هر روز مي جنگم تا بتوانم همان بازيکن تاثيرگذاري که قبل بودم، بشوم.کم کم، هواداران صبرشان سرمي آيد ولي من صبورم. از نظر فيزيکي شرايط خيلي خوبي دارم. آخرين مصدوميتم در ماه اکتبر سال گذشته بود.مي خواهم دوباره به تيم ملي برزيل دعوت شوم.»

منبع : ورزش سه