مس کرمان با اتوبوس راهي بندرعباس مي شود.◄ خبر ورزشی ► - سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

قرآن,قرآن صوتی, ترجمه قرآن
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
تبلیغات
ارسال پیامک

تبلیغات در سایت

تبلیغات متنی
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


مس کرمان با اتوبوس راهي بندرعباس مي شودمس کرمان براي اولين بار در تاريخ رقابت هاي ليگ برتر به بندرعباس مي رود تا اولين بازي رسمي خود را در اين بندر برگزار کند.


به گزارش خبرنگار مهر، مس کرمان بارها در بازي هاي ليگ يک به بندرعباس سفر کرده بود اما زمان حضورش در ليگ برتر اين اتفاق براي مس تکرار نشده بود که با صعود آلومينيوم هرمزگان به ليگ برتر بعد از شش سال مس مجددا به بندرعباس سفر مي کند.

قرار است بازيکنان تيم مس کرمان با يک دستگاه اتوبوس عصر دوشنبه راهي هرمزگان شوند و براي آشنايي با ورزشگاه و همچنين آب و هواي بندرعباس سه شنبه بعدازظهر يک جلسه تمريني در زمين اصلي بازي برگزار کنند.

احمد فرامرزي سرپرست تيم آلومينيوم هرمزگان که يکي از فوتباليست هاي قديمي بندرعباس محسوب مي شود سابقه بازي در تيم مس را در دوران بازيگري خود دارد از همين رو قول همه گونه همکاري با کرماني ها را از جمله در اختيار گذاشتن زمين تمرين داده است.

کادر فني و بازيکنان مس کرمان پيش از سفر به بندرعباس اصلي ترين مشکل خود براي اين بازي را آب و هواي گرم و شرجي بندر اعلام کرده بودند که آشنايي زيادي با آن ندارند.

البته قرار است مسي ها قبل از بازي با آلومينيوم پاداش پيروزي برابر داماش را هم دريافت کنند تا با روحيه خوب به زمين بروند، يعني درست همان اتفاقي که پيش از بازي با داماش رخ داد و پاداش ويژه پيروزي بر فولاد به بازيکنان مس پرداخت شد.

تيم هاي آلومينيوم هرمزگان و مس کرمان عصر چهارشنبه ساعت هفت و 30 دقيقه بعد از ظهر در ورزشگاه غدير بندرعباس به مصاف يکديگر خواهند رفت.

منبع : ورزش سه