اسامي داوران هفته اول ليگ برتر فوتبال ساحلي.◄ ورزشی ► - سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

قرآن,قرآن صوتی, ترجمه قرآن
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
تبلیغات
موتور جستجوی کانال تلگرام

تبدیل وبلاگ به سایت

تبلیغات متنی
دوربین مداربسته
sakhtemoon.com مرجع پیکسوت در زمینه معرفی محصولات و شرکتهای دوربین مدار بسته
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
طراحی سایت
طراحی سایت
ایلیا ثبت شرکت
ایلیا ثبت شرکت
ثبت علامت تجاری در کرج
ثبت علامت تجاری در کرج
ثبت برند ایلیا
ثبت برند ایلیا
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
فروشگاه ساز رایگان
فروشگاه ساز رایگان
کانکس
کانکس
موکت iranarchitects
برترین برندهای ارائه دهنده موکت
طراحی سایت
طراحی سایت
آپلود فایل
آپلود فایل رایگان
آپلود عکس
آپلود عکس رایگان
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


اسامي داوران هفته اول ليگ برتر فوتبال ساحلي



کميته داوران اسامي داوران هفته اول رقابتهاي ليگ برتر فوتبال ساحلي را اعلام کرد.

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، اسامي داوران اين ديدارها به شرح زير است:

*سه شنبه 7/6/91 – ساعت 18

پرسپوليس شيراز – ويژن هرمزگان – ورزشگاه بعثت شيراز

حسين ربيحاوي، بهزاد جلوه نسب، حسين کريمي، حسين نوروزي، نماينده فدراسيون: قاسم انجم شعاع

وحدت صنعتي کشاورزي مبارکه اصفهان – شهرداري تيران – ورزشگاه مبارکه اصفهان

ابراهيم اکبرپور، رضا ابراهيمي، هادي فلاحت پيشه، قادر نصيرزاده، نماينده فدراسيون: منصور صفايي

موج گناوه – گلسا پوش يزد – گناوه بوشهر

علي شريفات، امير فالحي، جمشيد حقيقت جو، جواد محمدي، نماينده فدراسيون: محمدرضا برزگر

دريانوردان بوشهر - ويژن تهران – بوشهر

فرشيد حقيقت جو، محمد علي اسحاقيان، محمد شريفي، علي اکبر زارعي مقدم، نماينده فدراسيون: مصطفي جلالي

*چهارشنبه 8/6/91 – ساعت 18

شهرداري تبريز – سمنان جوان – پارک صنعت تبريز

کيوان بني مهر کيهاني، جهانگشت محمديان، رسول پرسر، مهدي قربانفکر، نماينده فدراسيون: قابل امدادي

کشاورز رودسر – قوي سپيد انزلي – ترانه درياي آبي رودسر

شاهرخ ميردار نجفي، علي يعقوبي، علي داريوش پور، ابراهيم کرد، نماينده فدراسيون: ابراهيم شادمهر

لسمان مرواريد خزر – ملوان بندرگز – مرواريد خزر رشت

رضا عبدي، مرتضي رهگشا، اميرمسعود جعفري، ناصر سهل افکار، نماينده فدراسيون: داود سياح

فائز کاران مازندران – فردوسي مشهد – شهرداري ساري

رامين حقيقي زاده، ابوالفضل عليزاده، مجيد کابلي، نوروز آرشي، نماينده فدراسيون: فريبرز محمودزاده

منبع : ورزش سه