ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک

تبلیغات متنی
الکتروموتور
الکتروموتور
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
سامانه پیام کوتاه پیامگاه
پنل رایگان اس ام اس | سامانه پیام صوتی
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
خرید بلیط چارتر هواپیما
خرید بلیط چارتر هواپیما
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود فایل رایگان
آپلود فایل رایگان
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
لینک شما در اینجا فقط با 15000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 15000 تومان
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


ويسي: اين برد را به بصيرت تقديم مي‌کنم. ◄ خبر ورزشی ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

ويسي: اين برد را به بصيرت تقديم مي‌کنم


سرمربي تيم پيکان معتقد است که پيکان نسبت به داشته‌هايش بهتر از سپاهان کار کرد.


عبدالله ويسي در نشست خبري پس از بازي تيمش برابر سپاهان که با پيروزي يک بر صفر پيکان همراه بود، اظهار کرد: دو تيم بازي خوب و تاکتيکي‌اي را انجام دادند و ما جنگ ميانه ميدان را در دستور کار داشتيم و موقعيت‌هاي گل خوبي را به دست آورديم. فکر مي‌کنم از نظر موقعيت گل، با سپاهان برابر بوديم. ضمن اينکه فکر مي‌کنم يک گل هم به ثمر رسانديم و داور آن را قبول نکرد و در يک صحنه اگر خوب مي‌ديد، بايد بازيکن سپاهان را اخراج مي‌کرد و در اين صورت ما سپاهان 10 نفره را راحت‌تر مي‌توانستيم شکست دهيم. البته من به داوران اين بازي خسته‌نباشيد مي‌گويم.

وي ادامه داد:‌ بازيکنان ما زحمت زيادي کشيدند و خداوند هم نيز مزد تلاش آنها را داد. اين را هم بايد بدانيم که امتياز گرفتن از سپاهان کار هر تيمي نيست.

ويسي درباره اينکه پيکان تنها تيمي است که توانسته سه پيروزي متوالي را کسب کند و اينکه آيا اين روند ادامه خواهد داشت يا خير، گفت: متاسفانه رقابت‌هاي ليگ تعطيل شده است و ما بايد استراحت کنيم و دوباره کارمان را آغاز کنيم. من به تيمم اعتقاد دارم و اين تيم روز به روز بهتر خواهد شد. امروز مطمئنم که پيکان مدل 91 را در ميدان ديدم و اميدوارم اين روندمان ادامه‌دار باشد و مطمئن باشيد تيمي فني خواهيم داشت.

سرمربي پيکان درباره مصدوميت‌هايي که بازيکنانش با آن مواجه شدند و دو تعويض از تعويضش را از اين بابت انجام داد، گفت: بازيکنان ما اکثرا از ليگ يک و دو به تيم اضافه شده‌اند. آنها جوان هستند و تجربه چنين بدنسازي‌هايي را ندارند. در نيم فصل اول ما با اين مساله روبه‌رو خواهيم بود اما مطمئن باشيد نيم فصل دوم مصدوميتي نخواهيم داشت و اين بازيکنان به شرايط تمريني ما عادت مي‌کنند.

عبدالله ويسي در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا و در واکنش به اظهارنظر کرانچار که معتقد بود پيکان از نظر فني و تاکتيکي ضعيف‌تر از سپاهان عمل کرد، گفت: سپاهان روي ارسال از کناره‌ها خوب کار مي‌کند و امروز هم از همين روش استفاده کردند. تفکرات ما هم اين بود که اگر از اين تيم گلي نخوريم، مي‌توانيم آنها را شکست دهيم. بازيکنان هم تلاش کردند و توانستند پيروز شويم. اين بازي کاملا تاکتيکي بود. سپاهان هم سابقه نايب قهرماني در آسيا را دارد و سه سال هم در ليگ ايران قهرمان شده است و بايد بهتر از ما کار کند اما معتقدم که آنها امروز بهتر از ما نبودند و تيم ما نسبت به داشته‌هايش بهتر از سپاهان فوتبال بازي کرد.

سرمربي پيکان همچنين درباره شادي زيادش پس از به ثمر رساندن گل پيروزي بخش ايمان مبعلي گفت: اين پيروزي با پيروزي که سال گذشته برابر سپاهان کسب کردم متفاوت بود. من، بصيرت، لوينيان و کعبيان پور از سپاهاني‌هاي قديم هستيم و ساليان سال در اين تيم بازي کرديم. بازيکنان ما اين برد را به بصيرت تقديم کردند و خوشحالي من هم بابت بصيرت بود چرا که او 20 سال براي سپاهان زحمت کشيد ولي رفتار خوبي با بصيرت نشد و او را از سپاهان بيرون کردند بنابراين ما هم قسم شديم که پيروز شويم و اين برد را به او تقديم کنيم.

وي ادامه داد: سه امتياز اين بازي بسيار شيرين بود چراکه بعضي از افراد فکر مي‌کردند پيکان نتيجه نخواهد گرفت و به ليگ يک سقوط خواهد کرد.

منبع : ورزش سه

strong

ابزار وبسایت

ابزار وبلاگ

ابزار سایت

ما را حمایت کنید