ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ وبمسترها

مکان تبلیغات شما - تبلیغات شما در اینجا کلیک کنید دانلود قران صوتی
تبلیغات
خرید هاست و دامین ارزان

تبلیغات متنی
دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم
دانلود فیلم
طراحی سایت
طراحی سایت
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ و سایت
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار سایت
ابزار سایت
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


کرانچار: با بدشانسي به پيکان باختيم.◄ خبر ورزشی ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

کرانچار: با بدشانسي به پيکان باختيم

سرمربي سپاهان مي‌گويد امروز تيمش برابر پيکان موقعيت‌هاي بزرگ گلزني داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند.


زلاتکو کرانچار پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر پيکان در پاسخ به سوال يکي از خبرنگاران که معتقد بودبازي از لحاظ فني کيفيت بالايي نداشت، اظهار کرد: چيزي که شما مي‌گوييد ممکن است درباره پيکان صادق باشد اما تيم ما خوب بازي کرد و چند شانس خوب را از دست داد.

سرمربي سپاهان اصفهان درباره عملکرد دروازه‌بان اين تيم و اشتباه او روي گلي که تيمش دريافت کرد، اظهار کرد: من درباره اين مساله مي‌توانم بگويم که اين دروازه‌بان را با آگاهي جذب کرديم و من به دروازه‌بانم نمي‌توانم چيزي بگويم. درست است در دو بازي گل‌هايي را دريافت کرد که نبايد مي‌خورد اما او احتياج به حمايت دارد و در طول هفته حمايتش مي‌کنيم تا بتواند از لحاظ روحي و رواني در سطح بالايي قرار بگيرد. اگر بخواهم به يک بازيکن اعتراض کنم، بايد نسبت به فورواردهايمان انتقاد داشته باشم که شش، هفت موقعيت گل را از دست دادند.

کرانچار در پاسخ به خبرنگار ايسنا که درباره اعتراض تماشاگران سپاهاني نسبت به خروج بعضي از بازيکنان مانند مهدي کريميان از اين تيم پرسيد، گفت: من بارها درباره اين مسائل توضيح دادم که بازيکناني که از تيم ما رفتند پيشنهادات خوبي داشتند و من نمي‌توانم مقابل اين مساله ايستادگي کنم. در مقابل اين مساله حساسيت خاصي نداشتم چرا که چند بازيکن جديد را به جاي بازيکناني که از ما جدا شدند جذب کرديم و وظيفه ما اين است که بازيکنان جديد را سازماندهي کنيم تا بهتر حرکت کنند.

سرمربي زردپوشان اصفهاني در پاسخ به اين سوال که آيا نتايج سپاهان در روند اين تيم در ليگ قهرمانان تاثيرگذار نخواهد بود، گفت: مساله‌اي که وجود دارد اين است که برخلاف چيزي که وجود دارد بازي‌هاي خوبي را ارائه کرديم و شانس‌هاي بزرگ گلي که داشتيم را از دست داديم. من نگران بازي ما با تيم فوتبال الاهلي نيستم. مساله بزرگ ما اين است که تا سپتامبر که قرار است در مقابل الاهلي قرار بگيريم، تيم را آماده کنيم.

او همچنين درباره حضور کلاه‌کج در سپاهان در حالي که فصل گذشته نيمکت‌نشين مس بود ،‌گفت: من از بازي‌هاي کلاه‌کج راضي هستم و او بازي‌هاي خوبي را برايم انجام داده است. براي من همين مساله مهم است و به اينکه ديگران چه مي‌گويند توجه نمي‌کنم.

منبع : ورزش سه

ابزار وبلاگ

ابزار سایت