ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
تبلیغات متنی
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ و سایت
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


فیلمسازان حوزه دفاع مقدس جشنواره سي‌ام فيلم فجر با قدرت حاضر شدند. ◄ سينما ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

روزنامه‌نگار و منتقد سينمايي كشور وجود تنوع در فيلم‌هاي حوزه دفاع مقدس سی‌امین 

جشنواره بين‌المللي فيلم فجر را قابل تحسين دانست.

گبرلو درباره نحوه برگزاري سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر و تحليل اين رويداد سينمايي به خبرنگار پایگاه  تحلیلی–خبری سوره سینما گفت: جشنواره امسال به لحاظ تنوع در ساختار و مضامین بسیار موفق بود و به نظر می رسد که آینده سینما در دست فیلمسازان خلاق باشد، جشنواره فجر امسال دو امتیاز ویژه داشت اول اینکه در حوزه سیاسی اجتماعی خوب ظاهر شد و دیگر اینکه در حوزه دفاع مقدس متنوع و بسیار قدرتمند بود.

وی افزود: در ژانر دفاع مقدس فیلمی مانند «ملکه» با ساختار بسیار زیبا و فیلمی همچون «ضد گلوله» با ساختار طنز با قدرت روي پرده رفت. همچنین فیلم «شور شیرین» هم با اینکه دارای ساختار خوبی بود اما به نظر من می توانست بهتر به زندگی شهید کاوه بپردازد. این فیلم اثري قابل احترام و دارای لحظات ناب و ویژه در جنگ است که کمتر در فیلمی دیده شده و واقعیاتی را به تصویر می کشد که در جامعه فراموش شده است.
گبرگو درباره داوری‌هاي جشنواره سي‌ام نيز گفت: ترکیب داوران امسال بسیار خوب بود و برخلاف سال گذشته همه داوران از اهالی سینما بودند. نظرات داوران بسیار کارشناسانه و براساس دانش و آگاهی بود. به هر حال باید به نظر داوران احترام بگذاريم چراکه یک فیلم خوب در هر شرایطی خود را نشان می دهد و در این مورد نمی توان تنها به نظر داوران اکتفا کرد.
وي «بوسيدن روي ماه» را بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر دانست و گفت: این فیلم با اینکه در ژانر اجتماعی توليد شده است از واقعیاتی از جنگ پرده‌برداری می‌كندکه در نوع خود قابل تحسین و یادآور فداکاری‌هایی است که خانواده ها در دوران جنگ از خود نشان دادند.
این روزنامه نگار در ادامه درباره کیفیت برگزاری اين دوره جشنواره گفت: مدیریت جشنواره امسال نشان داد که می توان جشنواره‌ها را به خوبي برگزار كرد و اين امر در تمام این سال ها با هوشمندی و برنامه‌ریزی دقیق امكان‌پذير بوده است و وجود جدول دقیق نمايش آثار با کمترین تغییرات گواه اين ادعا است.
گبرلو كه مسئوليت برگزاري نشست‌هاي مطبوعاتي جشنواره فيلم فجر را بر عهده داشت، در پايان گفت: از ديگر اتفاقات خوب این جشنواره برگزاري نشست‌های هالیوودیسم بود که هرچند در رسانه ها بازتاب کمرنگی داشت اما شروع یک جریان فکری و تفکری اندیشمندانه در سینمای ما بود چراكه کشور ما به لحاظ سیاسی ارتباط خوبی با دیگر کشورها و به ويژِه کشورهای مسلمان دارد پس لازم است که از نظر فرهنگی هم اینگونه باشیم و معتقدم هالیوودیسم به تحقق هر چه بيشتر این مهم کمک کرد

 

تنظیم شده توسط : مهدی عصاری

برگرفته از : سایت تفریحی مدیزا

 

ابزار وبلاگ

ابزار سایت