گلکسی,اکسپریا,GALAXY,XPERIA,HTC,SUMSUNG,SONY,SONYERICSSON,سامسونگ,سونی اریکسون,اچ تی سی, آندروید, ا, android

پس از توسعه برنامه های مختلف برای اندروید و عرضه شدن انها جای یک برنامه برای طرفداران بازی های ماکروسافت خالی بود که ان هم بازی های Xbox Live بود که اندرویدی ها ان را تجربه نکرده بودند هم اکنون ماکروسافت تصمیم گرفته تا این برنامه را از انحصار ویندوز موبایل خودش (WP7) به سیستم عامل های مختلف از جمله Android , IOS انتقال دهد که این شامل بازی های بسیار زیبای ان هم هستند .
پس از صحبت در یکی از اجلاس ها با Forbes یکی از سخنگویان ماکروسافت ایشان شایعه امدن این بازی ها را برای Android تایید کرد . ایشان همچنین گفته اند که :
در حالی که تعدادی از بازی های Xbox Live فقط بر روی ویندوز قابل اجر هستند , ما درک میکنیم که شاید افرادی دیگر همراه با وسایل و دیوایس های دیگر نیاز به استفاده از این امکانات داشته باشند به همین دلیل ما برای گسترش ان در حال کار بر روی بازی های این پلتیفرم و عناوین دیگر ان بر روی سیستم عامل های موبایلی هستیم .
به عنوان طرفداران سیستم عامل های مختلف و سیستم های بازی , این طرفداران از شنیدن این خبر واقعا استقبال کردند اما گفته شده که این بازی ها از جمله عناوینی مانند :


 گلکسی,اکسپریا,GALAXY,XPERIA,HTC,SUMSUNG,SONY,SONYERICSSON,سامسونگ,سونی اریکسون,اچ تی سی, آندروید, ا, android

(Twin Blades) که این یکی از بهترین های Xbox Live شناخته شده البته در قسمت قبل هم گفتم که این عناوین و بازی ها ابتدا به زودی برای سیستم عامل Android عرضه میشوند که هر کسی را هیجان زده میکند .