ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
مجله اینترنتی سرگرمی
مجله اینترنتی سرگرمی
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
سلامت
سلامت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


علت بروز مشكلات در پرسپوليس مشخص شد. ◄ خبر ورزشی ►

علت بروز مشكلات در پرسپوليس مشخص شد. ◄ خبر ورزشی ►

علت بروز مشكلات در پرسپوليس

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مشكلات پرسپوليس به علت درگيري كاشاني با دايي، سرمربي سابق تيم پرسپوليس بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی پروین در حاشیه بازی دوستانه امروز يكشنبه ۱۱ دي پرسپولیس و آرمین قزوین گفت: دنیزلی کارش را بلد است و اميدوارم بتواند گوشه‌ای از کار را بگیرد تا به پرسپولیس کمک کند. او با فوتبال ایران آشنا است و من از پيوستن وي به تيم بسيار خوشحالم. خوشبختانه دنیزلی از روزی که به تمرینات ما آمده پرسپولیس سروسامان گرفته است. از تمرینات او لذت بردم و در نیم فصل دوم می‌توانیم با دنیزلی نتیجه بگیریم.

وي خاطر نشان کرد: استیلی برای این تیم زحمت کشید اما نتيجه قابل قبولي نگرفت از همان بازی اول به استیلی توهین کردند ولی الان با حضور دنیزلی چون مردم او را دوست دارند و سابقه خوبی در ايران دارد می‌تواند شرایط فرق کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره حضور مهدوی‌کیا گفت: او بازیکن بزرگ و خوبی است و تجربه لازم را برای کمک به پرسپولیس دارد. دنبال پولادی هم هستیم. امروز ظهر جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد تا تکلیفش را روشن کنیم. اگر یکی دو بازیکن خوب بگیریم می‌توانیم راحت‌تر به هدفمان برسیم.

پروین اظهار داشت: هواداران صبوری کردند اما الان باید بیشتر صبور باشند. دنیزلی آمده و باید نفرات را بیشتر بشناسد چون سابقه حضور در ایران را داشته قطعا نیم فصل دوم می‌توانیم به نتایج خوب برسیم.

وی در خصوص مشکلاتش با دنیزلی گفت: من با هیچ کس مشکل ندارم. اعتقاد من این است که اگر مربی به ایران بیاید مربی درجه یک باشد نه درجه دو یا سه. دنیزلی مربی بزرگ و با سابقه اي است. من با دنیزلی و هیچ کس مشکلی ندارم و نخواهم داشت. همه آقایان در پرسپولیس زحمت می‌کشند تا این تیم به جایگاه خودش برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مخالفت ابتدایی دنیزلی با حضور مهدوی‌کیا در ( سوسا وب تولز ) پرسپولیس گفت: دنیزلی به ما گفت که درباره هیچ بازیکنی نظرم را اعلام نکردم. روز اول سر تمرینات گفت من با همین تیم کار خودم را انجام می‌دهم ولی بعدا مشکلاتی را دید که درخواست کرد پولادی را جذب کنیم. حالا باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

پروین در پاسخ به این سؤال که فتح‌الله‌زاده خوب کار می‌کند و حتی پیراهن پولادی را مشخص کرده گفت: قسمت هر چه باشد آن است. هر کی زورش بیشتر باشد می‌تواند موفق باشد. استقلال این همه بازیکن دارد، فتح‌الله‌زاده به نظر من یار زیاد دارد. من نمی‌دانم پولادی را برای کجا می‌خواهد. ما در خط دروازه هم به دنبال جذب دروازه‌بان هستیم و با دروازه‌بان شهرداری یاسوج صحبت‌هایی انجام داده‌ایم. حالا باید ببینیم با رفتن حقیقی و این موضوع، چه اتفاقی پیش می‌آید.

ابزار وبلاگ