از هفته ی آینده Galaxy Nexus بدون نقص آماده ی عرضه خواهد بود. ◄ موبایل ► - سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

قرآن,قرآن صوتی, ترجمه قرآن
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


از هفته ی آینده سامسونگ Galaxy Nexus بدون نقص را عرضه می کند.

Galaxy Nexus,سامسونگ, گلکسی,samsung

سامسونگ آماده ی عرضه ی سری جدیدی از Galaxy Nexus از هفته ی آینده خواهد بود اما ظاهرا بعضی از محموله های مکان های مختلف تا زمان بروز رسانی گوشی ها آماده می شوند . پس از تاکید آنکه دیروز اولین گوشی سالم در حال کار و تست موفق بوده است ، سامسونگپس از آن گفته نمایندگان فروش ایرلندی که از این سری جدید دستگاه ها را دریافت خواهند نمود

برخی از اولین دارندگان Galaxy Nexus که گوشی های هوشمندشان از مشکل باگ در VOLUME رنج می بردند و هنگام استفاده از 900MHz 2G band با این تداخل مواجه بودند. نه سامسونگ و نه گوگل تایید کرده اند که آیا این موضوع یک مشکل سخت افزاری بوده یا نرم افزاری ، هرچند این واقعیت که تست غیر رسمی صورت گرفته توسز کاربران و کارشناسان نشان داده است که در حالت بوت لودر این مشکل رخ می دهد ( سوسا وب تولز ) و باعث می شود نشان دهد ممکن است این مشکل محافظ باشد.

متاسفانه کمپانی گفته که آنها نسبت به این مسئله Volume آگاه هستند و در حال تصحیح آن با اراده ی آپدیتی هر چه سریعتر اگر ممکن باشد هستند و سامسونگ حداقل با شرایط موجود در فروش گوشی ها در ایرلند نشان داده که مشکل و تغییرات سخت افزاری لازم نبوده است.