ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
برای خرید تبلیغ متنی کلیک کنید
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


نوکیا:خدا حافظی با نام سیمبین و تغییر نام به nokia belle ◄خبر(موبایل)►

نوکیا:خدا حافظی با نام سیمبین و تغییر نام به nokia belle

سیمبین ,belle,nokia ,nokia belle,Ben Wood,Insight ,CCS Insight

 

از زمان تصمیم*گیری نوکیا برای آغاز همکاری با مایکروسافت و استفاده از سیستم*عامل ویندوز فون در نسل جدید گوشی*های هوشمند نوکیا، این شرکت اخبار متفاوتی را در مورد ادامه حضور سیستم*عامل Symbian در بازار منتشر کرده است. سیستم*عامل Symbian اهمیت فراوانی برای شرکت نوکیا دارد، زیرا تا زمانی که سهم سیستم*عامل Symbian در بازار جهانی تلفن*های همراه بیشتر از ویندوز فون باشد، نوکیا در مقایسه با سیستم*عامل مایکروسافت وابستگی بیشتری به این سیستم*عامل خواهد داشت که کارشناسان در این زمینه پیش*بینی می*کنند این روند دست*کم تا پایان سال آتی به همین صورت ادامه پیدا کند.

"بِن وود"(Ben Wood) مدیر تحقیقات مرکز CCS Insight در این خصوص گفت: «این خبر نشان*دهنده مشکلاتی است که این روزها نوکیا در جریان متقاعد کردن کاربران برای خرید گوشی*های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم*عامل Symbian با آن دست و پنجه نرم می*کند. این شرکت در این جریان سعی می*کند کاربران را به این باور برساند که "نوکیا" یک برند قوی است».

گفته می*شود که طی فصل سوم سال جاری میلادی کاربران جهانی 19.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم*عامل Symbian را خریداری کردند تا این سیستم*عامل در مجموع صاحب 17 درصد از بازار جهانی گوشی*های هوشمند شود. سوسا وب تولز در مقایسه با این جریان، طی فصل سوم سال 2010 میلادی 29.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند نوکیا فروخته شده بود که 36.3 درصد این بازار را در اختیار داشت.

با سهم یاد شده نوکیا هم*اکنون دومین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در جهان محسوب می*شود که بیشترین سهم در این حوزه در اختیار سیستم*عامل اندروید است. به گفته شرکت تحقیقاتی گارتنر، گوشی*های هوشمند مبتنی بر سیستم*عامل Symbian همچنان در اروپای شرقی و خاورمیانه محبوبیت فراوانی دارند.

لازم به ذکر است که در مطلب وبلاگی یاد شده توضیحی داده نشده است که چرا نوکیا تصمیم به حذف نام Symbian گرفته است. این شرکت از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در این زمینه مبتنی بر تفکر پشت این قضیه نیز خودداری کرده است.