ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


نوکیا:خدا حافظی با نام سیمبین و تغییر نام به nokia belle ◄خبر(موبایل)►

نوکیا:خدا حافظی با نام سیمبین و تغییر نام به nokia belle

سیمبین ,belle,nokia ,nokia belle,Ben Wood,Insight ,CCS Insight

 

از زمان تصمیم*گیری نوکیا برای آغاز همکاری با مایکروسافت و استفاده از سیستم*عامل ویندوز فون در نسل جدید گوشی*های هوشمند نوکیا، این شرکت اخبار متفاوتی را در مورد ادامه حضور سیستم*عامل Symbian در بازار منتشر کرده است. سیستم*عامل Symbian اهمیت فراوانی برای شرکت نوکیا دارد، زیرا تا زمانی که سهم سیستم*عامل Symbian در بازار جهانی تلفن*های همراه بیشتر از ویندوز فون باشد، نوکیا در مقایسه با سیستم*عامل مایکروسافت وابستگی بیشتری به این سیستم*عامل خواهد داشت که کارشناسان در این زمینه پیش*بینی می*کنند این روند دست*کم تا پایان سال آتی به همین صورت ادامه پیدا کند.

"بِن وود"(Ben Wood) مدیر تحقیقات مرکز CCS Insight در این خصوص گفت: «این خبر نشان*دهنده مشکلاتی است که این روزها نوکیا در جریان متقاعد کردن کاربران برای خرید گوشی*های هوشمند جدید مبتنی بر سیستم*عامل Symbian با آن دست و پنجه نرم می*کند. این شرکت در این جریان سعی می*کند کاربران را به این باور برساند که "نوکیا" یک برند قوی است».

گفته می*شود که طی فصل سوم سال جاری میلادی کاربران جهانی 19.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند مبتنی بر سیستم*عامل Symbian را خریداری کردند تا این سیستم*عامل در مجموع صاحب 17 درصد از بازار جهانی گوشی*های هوشمند شود. سوسا وب تولز در مقایسه با این جریان، طی فصل سوم سال 2010 میلادی 29.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند نوکیا فروخته شده بود که 36.3 درصد این بازار را در اختیار داشت.

با سهم یاد شده نوکیا هم*اکنون دومین تولیدکننده بزرگ گوشی هوشمند در جهان محسوب می*شود که بیشترین سهم در این حوزه در اختیار سیستم*عامل اندروید است. به گفته شرکت تحقیقاتی گارتنر، گوشی*های هوشمند مبتنی بر سیستم*عامل Symbian همچنان در اروپای شرقی و خاورمیانه محبوبیت فراوانی دارند.

لازم به ذکر است که در مطلب وبلاگی یاد شده توضیحی داده نشده است که چرا نوکیا تصمیم به حذف نام Symbian گرفته است. این شرکت از پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در این زمینه مبتنی بر تفکر پشت این قضیه نیز خودداری کرده است.