هواپیمای بدون سرنشین اسیر شده ناتو توسط ایران با استفاده از هک gps بوده است؟ ◄ خبر ► - سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

سوسا وب تولز - ابزار وبلاگ

قرآن,قرآن صوتی, ترجمه قرآن
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


هواپیمای بدون سرنشین اسیر شده ناتو توسط ایران با استفاده از هک gps بوده است؟

هواپیمای جاسوسی,هک هواپیما,هک هواپیمای جاسوسی,نشاندن هواپیمای جاسوسی,سقوط هواپیمای جاسوسی

ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین هوایی ایالات متحده امریکا دارای یک ویروس از گذشته بود که بسیار سخت از بین رفت. این ویروس در واقع در سیستم های کامپیوتری که در آن هواپیماهای بدون سرنشین در حال کنترل برای شکار و موضوع های دیگر بوده اند بود. هواپیمای بدون سر نشین رادار گریز از دست داده شده ناتو در اخبار اعلام شد توسط ایران مهار شده است.

این هواپیمای بدون سر نشین به ضرب گلوله سقوط نکره است ، دانشمندان ایرانی ادعا می کنند که آنها قادر به فریب هواپیما های بدون سر نشین برای نشستن در جایی که آنها می خواستند را با یک هک GPS انجام داده اند. ایرانی ها با استفاده از نرم افزاری که مختصات GPS جعلی دارد این کار را انجام داده اند و آنها با جعل و فریب نگهبان RQ-170 توانسته اند آن را در زمین خود فرود بیاورند بدون اینکه نیاز به هک کنترل کردن ان داشته باشند. سوسا وب تولز قبل از جعل مختصات GPS ، سیگنال GPS به صورت شیب دار بروی هواپیمای بدون سر نشین انباشته می شد و آن را وادار به استفاده از خلبان اتوماتیک می کرد.

Gizmodo گزارش داده است که ارتش پتانسیل فریب و جعل GPS را شناخته و باعث شده که هواپیمایب دون سر نشینی را در سال 2003 نیز به زمین بنشانند و این موضوع هرگز مورد توجه نبود. بدون تایید بیرونی برای فرض اینکه دانشمندان ایرانی GPS را هک کرده اند این برای آنها یک هواپیمای بدون سر نشین رادار گریز به ارمغان آورده که در دستشان است.