ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
تبلیغات متنی
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
سامانه مدیریت فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


شبکه تلفن همراه اپراتور سوم ( رایتل Rightel ) فناوری HSPA . ◄ خبر ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

شبکه تلفن همراه اپراتور سوم بر مبنای فناوری HSPA پلاس راه اندازی می شود/اختصاص 64kbps برای هر کانال مکالمه تصویری

 

 

لوگو رایتل,اوپراتور سوم,rightel


شبکه تلفن همراه اپراتور سوم که روز دوشنبه ۳۰ آبان ماه از نام و نشان تجاری اش رو نمایی شد، بر مبنای نسل ۳.۷۵ یا +HSPA یا همان HSPA Evolution در حال نصب و راه اندازی است و برای هر کانال مکالمه تصویری پهنای باندی معادل ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه اختصاص داده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) HSPA پلاس یا آنچه که نسل ۳.۷۵ خوانده می شود، در واقع یک نام تجاری برای نسل توسعه یافته فناوری HSPA که سرواژه High Speed Packet Access است، می باشد.

این فناوری امکان دسترسی به اینترنت موبایل پرسرعتر با سرعت حداکثر  ۸۴مگابیت بر ثانیه برای دانلود و ۲۲مگابیت بر ثانیه برای آپلود را برای مشترکان فراهم می آورد.

این فناوری برای اولین بار در جولای ۲۰۱۰ توسط T-mobile در آمریکا اعلام شده و تا پایان سال ۱۸۵ میلیون مشترک را تحت پوشش قرار داده است.

حمید فرنگ -مدیرعامل رایتل- در خصوص استفاده از اینترنت بیشتر از سرعت 128 کیلو بیت بر ثانیه از طریق سیم کارت های این شرکت گفته بود:‌ اپراتور سوم باید از قوانین جاری در کشور تبعیت کند و در موضوع اینترنت نیز برای دریافت سرعت بیشتر از 128 کیلو بیت فقط با مجوزهای مورد تایید سازمان تنظیم مقررات این موضوع امکان پذیر است .

روز گذشته خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) با هماهنگی روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بعنوان نهاد حاکمیتی ناظر بر اپراتورهای تلفن همراه کشور به همراه جمعی از خبرنگاران حوزه فناوری ارتباطات، با حضور در ساختمان مرکزی این شرکت خدمات مکالمه تصویری و اینترنت شبکه تلفن همراه رایتل را مورد آزمون قرار داد.

براساس اعلام مسئولین رایتل، برای هر کانال مکالمه تصویری توسط سیم کارت های این اپراتور ۶۴ کیلوبیت پهنای باند در نظر گرفته شده که مکالمه تصویری با کیفیت qVGA را برای مشترکین ممکن می سازد. در تست مکالمه ویدئویی انجام گرفته توسط خبرنگار ایستنا، کیفیت تصویر با توجه به اندازه صفحه نمایش گوشی های تلفن همراه قابل قبول ولی انتقال صوت و تصویر از هر دو طرف با تاخیر انجام می گرفت که مسئولین رایتل علت آن را لزرش دست و جنس دیوارهای اتاق محل انجام تست دانستند.

طبق آخرین وعده داده شده از سوی مسئولین تامین تلکام، سیم کارت های این شبکه از دهه فجر امسال در شهر های تهران و کرج عرضه خواهد شد.

منبع : ای سی تی نا

ابزار وبلاگ

ابزار سایت