Wave III،موج سوم سامسونگ با پردازنده قوی تر و صفحه نمایش بزرگتر. ◄ موبایل ► - سوسا وب تولز مرجع ابزار وبلاگ و سایت و ابزار رایگان وبمسترها

سوسا وب تولز مرجع ابزار وبلاگ و سایت و ابزار رایگان وبمسترها

درج تبلیغات شما در اینجا دانلود قران صوتی متن قران کریم
محل تبلیغات شما در اینجا - کلیک کنید
اسرار کاهش وزن در درون ذهن شما نهفته است
تبلیغات
ارسال پیامک

تبلیغات در سایت

تبلیغات متنی
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ و سایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


Wave III،موج سوم سامسونگ با پردازنده قوی تر و صفحه نمایش بزرگتر

بادا,سامسونگ,ویو3,ویو,BADA,Samsung Bada,Wave III,Wave,Wave2

سامسونگ Wave III اولین گوشی می باشد که با آخرین نسخه سیستم عامل Bada ۲٫۰ به بازار خواهد آمد. این دستگاه به عبارتی نسل سوم موج‌های خروشان سامسونگ خواهد بود که به زودی ئوارد بازار های تلفن همراه خواهد شد، اما این بار شاهد صفحه نمایش بزرگتر ، سخت افزار قوی تر، پردازنده قویتر و یک پوشش آلمینومی که زیبائی خاصی‌ به آن بخشیده است هستیم.

Wave 3 از پردازنده ۱.۴ گیگا هرتزی استفاده می کنند چیزی شبیه به پردازنده سامسونگ Galaxy S Plus, دوربین این گوشی نیز مانند برادران قبلی خود ۵ مگا پیکسلی بوده و تصاویری با کیفیت و فیلم برداری به صورت HD برای شما ارائه می‌کند. صفحه نمایش Wave III کمی بزرگتر یعنی ۴ اینچی شده است ‌ و مانند نسخه‌های قبل از نوع Super AMOLED بوده و چگالی تصویر آن ۲۳۳ PPi می‌باشد. باید ببینیم سامسونگ با سیستم عامل بادا چه گونه می تواند مقابل آندروید گوگل عرضه اندام کند. بادا ۲ برای جبران نقیصه Multi Tasking یا همان چند وظیفگی آماده است، و امیدوار است بتواند با ظاهری جدید و زیبا تر مخاطبان بیشتری را جذب کند، نکته مثبت در مورد بادا این است که سامسونگ سرمایه گذاری زیادی بر روی آن کرده است و آن را به عنوان یک اسلحه مخفی‌ برای روز‌های سخت نگاه داشته است برای اینکه در زمانی‌ که مناسباتش با شرکت‌های نرم افزاری از بین رفت حرفی‌ برای گفتن داشته باشد.