ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
خرید هاست و دامین ارزان

تبلیغات متنی
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت در کرج
طراحی سایت
طراحی سایت
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
آپلودسنتر آپلود فایل رایگان
آپلودسنتر آپلود فایل رایگان
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


شرایط جدید دریافت وام مسکن 50 میلیون تومانی برای زوجین ◄ خبر ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

شرایط جدید درایفت وام مسکن

 

به گزارش پارس به نقل از ایرنا، مدیرعامل بانک مسکن گفت: متقاضیان دریافت وام 35 میلیون تومانی خرید مسکن تنها با خرید اوراق گواهی حق تقدم مابه التفاوت 15 میلیون تومانی می توانند تسهیلات لازم را برای خرید مسکن دریافت کنند.

پیرو اطلاع رسانی های قبلی بانک مرکزی در خصوص انجام بحث و بررسی کارشناسی در راستای افزایش سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن بانک مسکن و تصویب پیشنهادات کارشناسی در کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، به اطلاع می رساند شورای پول و اعتبار در جلسه هفدهم دی ماه امسال پیشنهادات نهایی مصوب کمیسیون اعتباری بانک مرکزی را بررسی نمود و عینا مورد تصویب قرار داد.

بانک مسکن موظف است متون قرارداد اعطای این تسهیلات را طوری تنظیم کند که وصول مطالبات بانک در مراحل قضایی و اجرایی با مشکل مواجه نشود و در عمل موجبات افزایش مطالبات معوق بانک را فراهم نسازد.

محمدهاشم بت شکن روز چهارشنبه در همین ارتباط اظهار داشت: به منظور کمک به تامین مسکن زوج های جوان در کشور، سقف تسهیلات خرید برای هریک از زوجین که تاریخ وقوع عقد آنها از 17 دی ماه سال جاری به بعد باشد به ازای هریک از زوجین تا سقف مبلغ 25 میلیون تومان و جمعا 50 میلیون تومان بر روی یک واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن پرداخت می شود.

به گفته وی، اعطای تسهیلات جعاله تعمیر و تکمیل واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن نیز تا سقف مبلغ 10 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی، افزایش یافته است.

بت شکن با اشاره نحوه بازپرداخت تسهیلات، یادآور شد: دوره بازپرداخت وام خرید مسکن حداکثر تا 12 سال و با نرخ 15 درصد تعیین شده و بازپرداخت در مدت زمان کمتر از آن، با توافق بانک و مشتری عملی است.

مدیرعامل بانک مسکن خاطرنشان کرد: متقاضیان واجد شرایط سایر حساب های تعهدی بانک مسکن در صورت تمایل می توانند برای استفاده از سقف تسهیلات مسکن از طریق تهیه اوراق گواهی حق تقدم، بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: سایر حساب های تعهدی مانند صندوق پس انداز خرید که متقاضیان (واجد شرایط) برای دریافت وام سپرده گذاری کرده اند نیز می توانند علاوه بر سقف مقرر قبلی 20 میلیون تومانی، با خرید اوراق حق تقدم از مابه التقاوت 15 میلیون تومانی تسهیلات نیز استفاده کنند.

بت شکن افزود: اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات، در تمام شعب بانک مسکن در سراسر کشور و همچنین در فرابورس قابل عرضه به متقاضیان است.

ابزار وبلاگ

ابزار سایت