ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
فرش دستبافت پارس ایران
فرش دستبافت پارس ایران
لیبل اسکرچ
لیبل اسکرچ
ویدیوکلوب
ویدیوکلوب
دانلود pdf کتاب
دانلود pdf کتاب
دانلودفیلم
دانلودفیلم
بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام
بهترین سایت خرید بازدید اینستاگرام
سالنامه
سالنامه گاموت
بازی آنلاین
بازی دخترانه آنلاین
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
فروش اینترنتی بلیط هواپیما چارتر
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
مجله اینترنتی و عکس
مجله اینترنتی و عکس
تکنولوژی
تکنولوژی
گیاهان دارویی
گیاهان دارویی
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


شرایط جدید دریافت وام مسکن 50 میلیون تومانی برای زوجین ◄ خبر ►

شرایط جدید درایفت وام مسکن

 

به گزارش پارس به نقل از ایرنا، مدیرعامل بانک مسکن گفت: متقاضیان دریافت وام 35 میلیون تومانی خرید مسکن تنها با خرید اوراق گواهی حق تقدم مابه التفاوت 15 میلیون تومانی می توانند تسهیلات لازم را برای خرید مسکن دریافت کنند.

پیرو اطلاع رسانی های قبلی بانک مرکزی در خصوص انجام بحث و بررسی کارشناسی در راستای افزایش سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن بانک مسکن و تصویب پیشنهادات کارشناسی در کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، به اطلاع می رساند شورای پول و اعتبار در جلسه هفدهم دی ماه امسال پیشنهادات نهایی مصوب کمیسیون اعتباری بانک مرکزی را بررسی نمود و عینا مورد تصویب قرار داد.

بانک مسکن موظف است متون قرارداد اعطای این تسهیلات را طوری تنظیم کند که وصول مطالبات بانک در مراحل قضایی و اجرایی با مشکل مواجه نشود و در عمل موجبات افزایش مطالبات معوق بانک را فراهم نسازد.

محمدهاشم بت شکن روز چهارشنبه در همین ارتباط اظهار داشت: به منظور کمک به تامین مسکن زوج های جوان در کشور، سقف تسهیلات خرید برای هریک از زوجین که تاریخ وقوع عقد آنها از 17 دی ماه سال جاری به بعد باشد به ازای هریک از زوجین تا سقف مبلغ 25 میلیون تومان و جمعا 50 میلیون تومان بر روی یک واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن پرداخت می شود.

به گفته وی، اعطای تسهیلات جعاله تعمیر و تکمیل واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن نیز تا سقف مبلغ 10 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی، افزایش یافته است.

بت شکن با اشاره نحوه بازپرداخت تسهیلات، یادآور شد: دوره بازپرداخت وام خرید مسکن حداکثر تا 12 سال و با نرخ 15 درصد تعیین شده و بازپرداخت در مدت زمان کمتر از آن، با توافق بانک و مشتری عملی است.

مدیرعامل بانک مسکن خاطرنشان کرد: متقاضیان واجد شرایط سایر حساب های تعهدی بانک مسکن در صورت تمایل می توانند برای استفاده از سقف تسهیلات مسکن از طریق تهیه اوراق گواهی حق تقدم، بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: سایر حساب های تعهدی مانند صندوق پس انداز خرید که متقاضیان (واجد شرایط) برای دریافت وام سپرده گذاری کرده اند نیز می توانند علاوه بر سقف مقرر قبلی 20 میلیون تومانی، با خرید اوراق حق تقدم از مابه التقاوت 15 میلیون تومانی تسهیلات نیز استفاده کنند.

بت شکن افزود: اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات، در تمام شعب بانک مسکن در سراسر کشور و همچنین در فرابورس قابل عرضه به متقاضیان است.