ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
کسب درآمد از سایت با گوگل ادسنس
دانلود آهنگ جدید
دانلود آهنگ جدید
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
درج تبلیغ متنی لینکدار در اینجا
مانیتایز یوتیوب در ایران
مانیتایز یوتیوب در ایران
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
لینک شما در اینجا فقط با 20000 تومان
برای خرید بکلینک کلیک کنید
برای خرید بکلینک کلیک کنید
آمارگیر
آمارگیر
امارگیر
امارگیر
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
خرید بکلینک
خرید بکلینک - درج بکلینک شما در اینجا
فروش بک لینک
فروش بک لینک - فروش این مکان برای درج لینک شما
محل بکلینک شما
محل بکلینک شما
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


شرایط جدید دریافت وام مسکن 50 میلیون تومانی برای زوجین ◄ خبر ►

شرایط جدید درایفت وام مسکن

 

به گزارش پارس به نقل از ایرنا، مدیرعامل بانک مسکن گفت: متقاضیان دریافت وام 35 میلیون تومانی خرید مسکن تنها با خرید اوراق گواهی حق تقدم مابه التفاوت 15 میلیون تومانی می توانند تسهیلات لازم را برای خرید مسکن دریافت کنند.

پیرو اطلاع رسانی های قبلی بانک مرکزی در خصوص انجام بحث و بررسی کارشناسی در راستای افزایش سقف فردی تسهیلات خرید و ساخت مسکن بانک مسکن و تصویب پیشنهادات کارشناسی در کمیسیون اعتباری بانک مرکزی، به اطلاع می رساند شورای پول و اعتبار در جلسه هفدهم دی ماه امسال پیشنهادات نهایی مصوب کمیسیون اعتباری بانک مرکزی را بررسی نمود و عینا مورد تصویب قرار داد.

بانک مسکن موظف است متون قرارداد اعطای این تسهیلات را طوری تنظیم کند که وصول مطالبات بانک در مراحل قضایی و اجرایی با مشکل مواجه نشود و در عمل موجبات افزایش مطالبات معوق بانک را فراهم نسازد.

محمدهاشم بت شکن روز چهارشنبه در همین ارتباط اظهار داشت: به منظور کمک به تامین مسکن زوج های جوان در کشور، سقف تسهیلات خرید برای هریک از زوجین که تاریخ وقوع عقد آنها از 17 دی ماه سال جاری به بعد باشد به ازای هریک از زوجین تا سقف مبلغ 25 میلیون تومان و جمعا 50 میلیون تومان بر روی یک واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن پرداخت می شود.

به گفته وی، اعطای تسهیلات جعاله تعمیر و تکمیل واحد مسکونی از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن نیز تا سقف مبلغ 10 میلیون تومان به ازای هر واحد مسکونی، افزایش یافته است.

بت شکن با اشاره نحوه بازپرداخت تسهیلات، یادآور شد: دوره بازپرداخت وام خرید مسکن حداکثر تا 12 سال و با نرخ 15 درصد تعیین شده و بازپرداخت در مدت زمان کمتر از آن، با توافق بانک و مشتری عملی است.

مدیرعامل بانک مسکن خاطرنشان کرد: متقاضیان واجد شرایط سایر حساب های تعهدی بانک مسکن در صورت تمایل می توانند برای استفاده از سقف تسهیلات مسکن از طریق تهیه اوراق گواهی حق تقدم، بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: سایر حساب های تعهدی مانند صندوق پس انداز خرید که متقاضیان (واجد شرایط) برای دریافت وام سپرده گذاری کرده اند نیز می توانند علاوه بر سقف مقرر قبلی 20 میلیون تومانی، با خرید اوراق حق تقدم از مابه التقاوت 15 میلیون تومانی تسهیلات نیز استفاده کنند.

بت شکن افزود: اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات، در تمام شعب بانک مسکن در سراسر کشور و همچنین در فرابورس قابل عرضه به متقاضیان است.