ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات در سایت تبلیغات در سایت
تبلیغات
خرید هاست و دامین ارزان

تبلیغات متنی
ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکت در کرج
طراحی سایت
طراحی سایت
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
رزرو هتل آپارتمانهای مشهد
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
انتخاب نام کودک
انتخاب نام کودک
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
آپلود رایگان فایل و عکس
آپلود رایگان فایل و عکس
ابزار وبسایت
ابزار وبسایت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
آپلودسنتر آپلود فایل رایگان
آپلودسنتر آپلود فایل رایگان
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش درج تصویر در مطالب وبلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

ابزار رایگان وبلاگ

ابزار وبلاگ

آموزش درج تصویر بین مطالب وبلاگ


در آموزش های قبلی نحوه ارسال مطلب در وبلاگ را آموزش دادیم و حالا فرض می کنیم که در مطلبی که قصد دارید در وبلاگتان ارسال کنید نیاز است تصویر نیز قرار دهید.


خوب مانند قبلاً که مطلب در وبلاگ ارسال می کردیم وارد محیط ارسال متن در محیط کاربری وبلاگ شوید و متن خود را وارد کنید و هر کجا که لازم داشتید تصویر قرار بگیرد به ترتیب زیر عمل کنید.


ابتدا لازم است تا شما تصویری را که قصد دارید در مطلبتان استفاده کنید در فضای اینترنتی آپلود کنید برای این منظور می توانید از سایت های رایگان آپلود عکس استفاده کنید. برای پیدا کردن این نوع سایت ها در اینترنت کافی است " آپلود عکس " را از طریق موتور جستجوگر گوگل سرچ کنید. در سایت های آپلود رایگان عکس معمولا در بین صفحه دکمه ای با نام browse یا Choos وجود دارد با زدن این دکمه پنجره ای برای شما باز خواهد شد که شما باید عکس مورد نظر خودتون را از داخل کامپیوتر انتخاب کیند و دکمه open را بزنید و بعد بر روی دکمه ارسال فایل کلیک کنید تا عکس شما شروع به آپلود در فضای اینترنت شود . بعد چند دقیقه یا چند ثانیه بسته به حجم عکس کار آپلود تمام شده و از طریق همان سایت آدرس اینترنتی عکس در اختیار شما قرار گرفته می شود. و شما باید آن را کپی کنید.


خوب در مرحله بعد در صفحه ارسال مطلب باید با نشانه گر موس را در مکانی که می خواهید عکس در آنجا درج شود قرار دهید و یک کلیک کنید تا نشانه گر آنجا را نشان دهد. سپس همان طور که در تصویر زیر مشخص شده بر روی آیکون درج عکس کلیک کنید.


آیکون درج تصویر


با کلیک بر روی آیکون درج تصویر پنجره ای مانند عکس زیر برای شما باز خواهد شد.


درج عکس


خوب در پنجره درج تصویر (عکس بالا)، در قسمت " آدرس تصویر " باید آدرس عکسی که در مرحله قبل پس از آپلود در سایت آپلود رایگان عکس در اختیار شما قرار داده شده بود را وارد کنید و در قسمت " نوشته جایگزین " کلمات کلیدی مربوط به عکس را تایپ کنید و کلمات را با "," از هم جدا کنید، توجه داشته باشید که پر کردن این قسمت برای موتورهای جستجو اهمیت زیادی دارد.

برای درج عکس در وبلاگ تکمیل همین دو قسمت کافی است و پر کردن و تغییر در موارد دیگر نیازی نیست، سپس روی دکمه ی تایید کلیک کنید تا عکس شما در بین مطالب شما به نمایش در آید. پس از وارد کردن تمامی عکس ها در مطلبتان آن را ارسال کنید.

ابزار وبلاگ

ابزار سایت