ابزار وبلاگ ابزار سایت ابزار وبسایت ابزار رایگان وبلاگ

تبلیغات
تبلیغات متنی
محل تبلیغ متنی شما
برای قرارگرفتن تبلیغ متنی در ایجا کلیک کنید
دانلود فیلم و سریال رایگان
دانلود فیلم و سریال رایگان
درج بک لینک در اینجا
درج بک لینک در اینجا
مکان تبلیغات شما
مکان تبلیغات شما به ارزان ترین قیمت
مجله اینترنتی سرگرمی
مجله اینترنتی سرگرمی
ابزار وبلاگ
ابزار وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
ابزار رایگان وبلاگ
سلامت
سلامت
درج لینک شما در اینجا
برای درج لینک سایت خود اینجا کلیک کتید
درج تبلیغ در سایت
تبلیغات در سایت
مکان تبلیغ شما
اینجا مکان تبلیغ شماست
گالری عکس سوسا
ابزار وبلاگ
پست های تصادفی وبلاگ

ابزارهای وبلاگنویسی


تصاویر زیباسازی وبلاگ در گروه بندی های مختلف + کد عکس


آموزش ساخت وبلاگ در رز بلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

آموزش ساخت وبلاگ در رز بلاگ ◄ آموزش وبلاگ نویسی ►

آموزش ساخت وبلاگ در رزبلاگ

 

برای ساخت وبلاگ در سرویس وبلاگدهی رایگان رزبلاگ به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس سایت رزبلاگ www.Rozblog.com

 

در صفحه اول سایت رزبلاگ همان طور هم که در عکس زیر مشخص است در وسط صفحه باید بر روی دکمه " ثبت وبلاگ جدید " کلیک کنید.

در صفحه باز شده که مانند عکس زیر است باید تمامی جاهای خالی را مانند توضیحات زیر پر کنید.

نام کاربری : عبارت مقابل این قسمت را شما باید با حروف انگلیسی پر کنید و درواقع این نام همان آدرس وبلاگ و یوزر شما خواهد بود. آدرس وبلاگ شما با توجه به عبارتی که در این فیلد می نویسید تعیین میشود مثلا با توجه به عکس بالا آدرس وبلاگ مثاال ما www.susawebtools.rozblog.com خواهد بود در صورتی که قبلا وبلاگی با این نام ثبت شده باشد شما نمیتوانید آن را ثبت کنید و باید نام دیگری را برای خود انتخاب کنید.

رمز عبور : در مقابل این قسمت یک رمز برای خود انتخاب می کنید که از این پس با استفاده از آن می توانید وارد محیط مدیریت وب خود شوید.  در انتخاب کلمه عبور بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن کلمه عبورهایی مانند 1234 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس جدا خودداری کنید .

تکرار رمز : در این قسمت نیز باید دقیقا همان رمزی را که قبلا وارد کرده بودید، بنویسید.

سوال امنیتی ( چه کسی را دوست دارید ) : در مقابل این قسمت بهتر است که یک نام با حروف انگلیسی بنویسید این نام بعد ها در صورت فراموشی رمز و یا یوزر نیم به شما کمک خواهد کرد.

عنوان وبلاگ : هر کلمه و عبارتی را که در این قسمت بنویسید به منزله عنوان و بلاگ شما ثبت می شود و در بالای وبلاگ به نمایش در خواهد آمد که می توانید این بخش را با کلمات فارسی و یا انگلیسی و حتی سیمبل ها هم پر کنید.

نام نویسنده : در مقابل این قسمت نیز می توانید یک نام دلخواه با حروف فارسی یا انگلیسی بنویسید که این نام از این پس در زیر تمامی مطالبی که شما در وبلاگتان بنویسید به نمایش در خواهد آمد.

شرح وبلاگ : در مقابل این قسمت توضیحاتی مختصر در رابطه با نوع فعالیت وبلاگتان بنویسید.

ایمیل خصوصی : در این قسمت باید یک ایمیل برای وب خود ثبت کنید از این ایمیل برای دریافت رمز وبلاکتان در صورت فراموشی استفاده میشود توجه داشته باشید که این ایمیل در هیچ جایی به نمایش در نخواهد آمد.

ایمیل نویسنده : می توانید در صورت تمایل ایمیل خود را در اینجا نیز وارد کنید توجه داشته باشید که بر خلاف ایمیل خصوصی کاربران قادر هستند تا این ایمیل را مشاهده کنند البته می توانید این قسمت را خالی بگذارید.

در آخر هم که باید تعداد مطالب صفحه اول و نحوه چیدمان آرشیو مطالب وبلاگتان را تنظیم کنید که فکر نمیکنم نیاز به توضیحی داشته باشد.

و در نهایت هم باید عبارت عکس امنیتی را در مقابلش وارد کرده و روی " دکمه قبول قوانین و ثبت وبلاگ " کلیک کنید در صورتی که در پر کردن فیلد ها مشکلی نباشد وبلاگ شما ساخته شده و پیغامی مانند تصویر زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

خوب حالا شما دارای یک وبلاگ شخصی در رزبلاگ هستید که برای ورد به محیط مدیریت آن می توانید به صفحه اول سایت رزبلاگ برگشته و همانطور که در عکس زیر مشخص است باید در قسمت سمت راست و بالای سایت نام کاربری و پسوردی را که در فرم ثبت وبلاگ نوشتید را وارد کرده و دکمه " ورود " را بزنید.

در زیر تصویری از ابزار محیط مدیریت وبلاگ برای شما قرار داده شده است.

ابزار وبلاگ